League Of Legends Striking Players با Riot برای از سرگیری فصل به توافق رسیدند

همانطور که قبلاً در بیانیه خود ذکر شد، اعتصاب خود یک رویداد تاریخی است و LCSPA فاش می‌کند که بیش از 90 درصد از بازیکنان به کناره‌گیری رأی داده‌اند. بازیکنان در LCS، بالاترین سطح مسابقات League of Legends در آمریکای شمالی، حرفه خود را برای حمایت از بازیکنان آینده دار در لیگ توسعه NACL در نمایشی تاریخی از همبستگی به کار گرفتند.

این شرایط به طور قابل توجهی کمتر از خواسته های اصلی ارائه شده توسط LCSPA است، اما هنوز هم نشان دهنده پیشرفت های قابل توجهی از نظر بازیکنان حرفه ای در آمریکای شمالی است، به ویژه مواردی که نیاز به وقفه و مراقبت های بهداشتی برای بازیکنان دارند.

فصل تابستان LCS دو هفته از تاریخ شروع اولیه خود در 1 ژوئن در پاسخ به خروج بازیکنان به تعویق افتاده است، با Riot Games تهدید به لغو فصل – و شانس منطقه در Worlds – در صورت عدم دستیابی به معامله. . LCSPA امروز اعلام کرد که به این توافق رسیده است، اگرچه به مذاکره در مورد برخی مسائل کلیدی که حل نشده اند ادامه می دهد.

شرایطی که وی با آن موافقت کرد به شرح زیر است:

  • 300000 دلار برای باقی مانده فصل 2023 بین 10 تیم NACL تقسیم می شود تا فرصت ها و غرامت بازیکنان افزایش یابد.
  • 50٪ از کل درآمد حمایت مالی NACL در آینده توسط تیم های NACL تقسیم خواهد شد
  • NACL در سال 2024 یک قرارداد مشارکت تیمی (TPA) خواهد داشت. این بدان معناست که تیم های NACL برای دریافت پرداخت ها یا سهم درآمد از Riot باید حداقل استانداردها را رعایت کنند.
  • حداقل 30 روز حقوق پایان کار بدون دلیل برای هر بازیکنی که تا 1.5 برابر حداقل دستمزد لیگ دریافت می کند و 15 روز اخطار برای هر بازیکنی که با ویزا مسابقه می دهد.
  • بازیکنان و تیم ها در کمیته ای به طور مساوی به اشتراک گذاشته می شوند تا هر گونه تغییر بعدی در برنامه تمرین را به طور مشترک تعیین کنند.
  • تیم ها اقداماتی را انجام خواهند داد تا اطمینان حاصل شود که همه بازیکنان خارجی از اولین روز حضورشان در ایالات متحده از مراقبت های بهداشتی اجباری برخوردار خواهند بود.
  • Riot و LCSPA یادداشت تفاهمی برای ایجاد پارامترهای جلسه و اطلاع رسانی امضا خواهند کرد تا اطمینان حاصل شود که همه طرف ها قبل از قفل شدن هر گونه تصمیمات آتی و برقراری ارتباطات، همسو هستند.
بخوانید  تبدیل شدن پلی استیشن 5 به پردرآمدترین کنسول آمریکا در ژوئن ۲۰۲۲

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

LCAPSA اذعان می کند: “امتیازات زیر NACL را به طور کامل باز نمی گرداند، و همچنین بازیکنانی را که به طور ناگهانی شغل خود را از دست داده اند و دچار مشکلات مالی شده اند، ویزاها را از دست داده اند یا قراردادهای اجاره را از دست داده اند.” LCSPA متعهد است که تمام راه‌های بالقوه را برای کامل‌تر کردن این بازیکنان ادامه دهد.»

پس از یک اعتصاب تقریباً دو هفته ای بازیکنان، انجمن بازیکنان LCS، نهاد نمایندگی بازیکنان حرفه ای لیگ افسانه ها در آمریکای شمالی، اعلام کرد که با شرایطی موافقت کرده است که اجازه می دهد فصل در 14 ژوئن از سر گرفته شود.