Layers of Fears تغییر نام و اعلام ماه انتشار

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار دنیای بازی با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

سرانجام تیم Blubber اطلاعات جدیدی در مورد بازی ترسناک در حال توسعه Layers of Fears منتشر کرد. شرکت سازنده با انتشار تریلر اعلام کرد که نام این بازی به Layers of Fear تغییر یافته است و انتظار می رود در ژوئن 2023 (ژوئن 2023) بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.Xbox Series S خواهد بود. منتشر می شود. در یک نکته جالب می توان یادآوری کرد که عنوان Layers of Fear نام اولین نسخه از این سری بود.

تیم Blubber اعلام کرده است که بازی در حال توسعه Layers of Fears به ​​Layers of Fear تغییر نام داده و در ماه ژوئن منتشر خواهد شد.

در این بازی، تیم Blubber از انواع مکانیک ها و ترسناک های جدید برای ارائه یک تجربه شبح آور استفاده کرد و مرحله جدیدی به نام The Final Note را در نظر گرفت. این مرحله داستان جدیدی را از نگاه همسر نقاش در بازی اول روایت می کند و اطلاعات بازیکنان را در مورد این شخصیت ها گسترش می دهد.

این تیم در گذشته توضیح داده بود که لایه‌های ترس بر اساس قسمت‌های قبلی سریال ساخته می‌شود و به عنوان یک بررسی مجدد هیجان‌انگیز از ساختار روایی تمام قسمت‌های سریال و رابطه بین داستان‌های آن‌ها عمل می‌کند.

داستان بازی Layers of Fear مربوط به کشف یک حادثه مرموز در یک فانوس دریایی متروکه و ترسناک است و می تواند ارتباط بین اتفاقات داستان های این مجموعه را نشان دهد. طبق گفته سازندگان، بازی Layers of Fear در واقع یک نسخه پیشرفته و تلفیقی از بازی Layers of Fear (2016)، بازی Layers of Fear 2 و بسته الحاقی Inheritance خواهد بود.

بخوانید  آنچه هیو جکمن در یک روز می خورد تا تبدیل به ولورین شود

دانلود از آپارات