Kingdom of the Planet of the Apes تاریخ انتشار خود را برای جلوگیری از Furiosa تغییر می دهدبلاک باستر بعدی فیلمساز وس بال، Kingdom of the Planet of the Apes، قرار است زودتر از حد انتظار در سینماها اکران شود. استودیو قرن بیستم دیزنی روز جمعه فاش کرد که این فیلم اکنون در 10 می اکران خواهد شد، یک حرکت استراتژیک برای جلوگیری از شلوغی آخر هفته روز یادبود، که شامل اولین نمایش Furiosa: A Mad Max Saga و The Garfield Movie است. هالیوود ریپورتر اولین کسی بود که گزارش داد

Kingdom Of The Planet Of The Apes در 300 سال آینده رخ می دهد و تمدن جدیدی را که تقریباً از همه پستانداران قابل تصور تشکیل شده است کاوش می کند: شامپانزه ها، میمون ها، گوریل ها و اورانگوتان ها همگی رشد کرده اند. این فیلم به بررسی عواقب فیلم سینمایی 2017، جنگ برای سیاره میمون ها می پردازد، که چندین جامعه میمون های پر رونق را در جهانی به تصویر می کشد که در آن انسان ها به وجودی تقریباً وحشی پسرفت کرده اند. خلاصه داستان، تلاشی برای آزادی را دنبال می کند، زیرا یک فرمانروای میمون به دنبال به بردگی گرفتن دیگران در جستجوی خود برای فناوری انسانی است، در حالی که میمون دیگری برای رسیدن به یک هدف مشترک با یک زن جوان متحد می شود.

از بازیگران این فیلم می‌توان به اوون تیگ (The Stand، Bloodline) در نقش نوح، یک شامپانزه جوان و فریا آلن (The Witcher، The Third Day) در نقش مای، یک انسان وحشی اشاره کرد. از دیگر شخصیت‌های میمون می‌توان به کوین دوراند (X-Men Origins: Wolverine) در نقش پروکسیموس سزار، تراویس جفری (دزدان دریایی کارائیب: مرده‌ها قصه نمی‌گویند) و لیدیا پکهم (کاوبوی بی‌باپ) در نقش آنایا و سونا، نیل سندیلندز (دندان شیرین) اشاره کرد. ) در نقش کورو و پیتر میکون (دکستر) در نقش راکا.

بخوانید  مراجع سم لیک جدید آلن ویک 2 انتشار خبری

انتظار می رود با تاریخ انتشار جدید، Kingdom of the Planet of the Apes در برابر Fade to Black از Focus Features باز شود. چهارمین قسمت از فرنچایز ریبوت شده Apes نه تنها به فیلم یک شروع دو هفته ای می دهد، بلکه نمایش Imax را برای دو هفته اول اکران آن تضمین می کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر