Joker Composer برای Joker 2 بازگشت


هیلدور گودنادوتیر، آهنگساز جوکر برنده اسکار، اعلام کرد که برای ساخت موسیقی متن فیلم Joker 2 بازخواهد گشت.

هیلدور گودنادوتیر، آهنگساز ایسلندی فیلم جوکر در مصاحبه با ورایتی اعلام کرد که فرآیند ساخت موسیقی فیلم جدید دنیای سینمایی دی سی را با حضور خواکین فینیکس و لیدی گاگا آغاز کرده است. فیلم جوکر: جنون برای دو نفر که شامل ویژگی های موسیقایی ژانر سینمایی به کارگردانی تاد فیلیپس تهیه کننده است و لیدی گاگا برنده 13 جایزه گرمی، اسکار و گلدن گلوب نیز در نقش هارلی کوین در جوکر 2 ظاهر می شود، اما این خبر به طور رسمی تایید نشده است.

Hildur Guðnadóttir آهنگساز Joker 2

گودنادوتیر با اشاره به اینکه در سن 40 سالگی احساس می‌کند در اوج زندگی حرفه‌ای خود قرار دارد، گفت: «اکنون احساس می‌کنم او بهتر می‌داند که من به عنوان یک شخص به چه چیزی نیاز دارم.» چیزی که به من کمک می کند بدن، ذهن و خلاقیتم را حفظ کنم. احساس می کنم دارم شروع به یادگیری کرده ام. من در انتخاب پروژه های جدید خیلی استراتژیک نیستم. معمولاً خیلی سریع و واضح است که آیا یک پروژه برای من مناسب است یا نه.

این سومین همکاری آهنگساز مشهور ایسلندی و خواکین فینیکس خواهد بود. دو همکاری اول آنها در فیلم Mary Magdalene و البته افتتاحیه فیلم Joker بود. در سال 2019، آهنگساز فیلم جوکر جوایز متعددی از جمله اسکار، گلدن گلوب و گرمی را برای بهترین موسیقی متن برای یک فیلم سینمایی دریافت کرد. قسمت اول جوکر مورد تحسین منتقدان و تماشاگران سینما قرار گرفت و بیش از یک میلیارد دلار فروخت و پرفروش‌ترین فیلم بزرگسال در تمام دوران شد.

Joker: Folie à Deux برای 4 اکتبر 2024 برنامه ریزی شده است.