Joker Composer برای Joker 2 بازگشت

Joker: Folie à Deux برای 4 اکتبر 2024 برنامه ریزی شده است.

هیلدور گودنادوتیر، آهنگساز ایسلندی فیلم جوکر در مصاحبه با ورایتی اعلام کرد که فرآیند ساخت موسیقی فیلم جدید دنیای سینمایی دی سی را با حضور خواکین فینیکس و لیدی گاگا آغاز کرده است. فیلم جوکر: جنون برای دو نفر که شامل ویژگی های موسیقایی ژانر سینمایی به کارگردانی تاد فیلیپس تهیه کننده است و لیدی گاگا برنده 13 جایزه گرمی، اسکار و گلدن گلوب نیز در نقش هارلی کوین در جوکر 2 ظاهر می شود، اما این خبر به طور رسمی تایید نشده است.

این سومین همکاری آهنگساز مشهور ایسلندی و خواکین فینیکس خواهد بود. دو همکاری اول آنها در فیلم Mary Magdalene و البته افتتاحیه فیلم Joker بود. در سال 2019، آهنگساز فیلم جوکر جوایز متعددی از جمله اسکار، گلدن گلوب و گرمی را برای بهترین موسیقی متن برای یک فیلم سینمایی دریافت کرد. قسمت اول جوکر مورد تحسین منتقدان و تماشاگران سینما قرار گرفت و بیش از یک میلیارد دلار فروخت و پرفروش‌ترین فیلم بزرگسال در تمام دوران شد.

Hildur Guðnadóttir آهنگساز Joker 2

هیلدور گودنادوتیر، آهنگساز جوکر برنده اسکار، اعلام کرد که برای ساخت موسیقی متن فیلم Joker 2 بازخواهد گشت.

گودنادوتیر با اشاره به اینکه در سن 40 سالگی احساس می‌کند در اوج زندگی حرفه‌ای خود قرار دارد، گفت: «اکنون احساس می‌کنم او بهتر می‌داند که من به عنوان یک شخص به چه چیزی نیاز دارم.» چیزی که به من کمک می کند بدن، ذهن و خلاقیتم را حفظ کنم. احساس می کنم دارم شروع به یادگیری کرده ام. من در انتخاب پروژه های جدید خیلی استراتژیک نیستم. معمولاً خیلی سریع و واضح است که آیا یک پروژه برای من مناسب است یا نه.

بخوانید  Sego Astro City Mini تخفیف خوبی برای جمعه سیاه دریافت می کند
تحریریه مجله بازی یک گیمر