Inside Out 2 پرفروش ترین انیمیشن تاریخ پیکسار شد

Inside Out 2 با پشت سر گذاشتن Incredibles 2 به پرفروش ترین انیمیشن تاریخ پیکسار در باکس آفیس جهانی تبدیل شد.

به قول دیگری اخبار سینما و تلویزیون، قسمت دوم انیمه Inside Out یک رکورد جدید دیگر را شکست. Inside Out 2 روز چهارشنبه رسماً به پرفروش‌ترین انیمیشن پیکسار در باکس آفیس جهانی تبدیل شد و با فروش ۱.۲۴۲ میلیارد دلار از شگفت‌انگیزان ۲ پیشی گرفت. این انیمیشن در حال حاضر چهارمین انیمیشن پرفروش تاریخ سینمای جهان است و شانس زیادی برای رسیدن به رتبه یک دارد.

Inside Out 2 در روز سه شنبه 1.251 میلیارد دلار در باکس آفیس فروخت که شامل 543.5 میلیون دلار در باکس آفیس آمریکای شمالی و 708 میلیون دلار در باکس آفیس بین المللی بود. Inside and Out 2 در حال حاضر سومین انیمیشن پرفروش باکس آفیس آمریکای شمالی است که از شوالیه تاریکی کریستوفر نولان پیشی گرفته و اکنون هفدهمین انیمیشن پرفروش باکس آفیس آمریکای شمالی است.

احساسات قدیمی و جدید رایلی در انیمه Inside Out 2

کارتون Frozen با فروش 1.274 میلیارد دلاری، شکار بعدی کارتون Inside Out 2 است، سپس نوبت به کارتون The Super Mario Bros. فروش این فیلم به 1.361 میلیارد دلار خواهد رسید. Frozen 2 همچنین با فروش 1.451 میلیارد دلاری پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ سینما است و مشخص نیست که از آن عبور کند یا خیر، اما بسیاری معتقدند قسمت دوم Inside Out از یخ‌زده 2 عبور خواهد کرد. پایان.

انیمه Inside Out 2 هنوز در ژاپن اکران نشده است که انتظار می رود در سرزمین آفتاب طلوع به شدت عمل کند. همچنین در کره جنوبی نیز این انیمه نزدیک به 50 میلیون دلار فروخته است که می تواند نشانه خوبی برای بازار ژاپن نیز باشد. انیمیشن جدید پیکسار در آمریکای لاتین نیز نمایشی تاریخی داشت. انتظار می رود در بازار آمریکای شمالی، Inside Out 2 با فروش 575 میلیون دلاری هفته آینده از ماریو پیشی بگیرد و تنها Incredibles 2 با 609 میلیون دلار فروش باقی بماند.

بخوانید  رنگ تم Persona 6 مشخص شد

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر