Immortal SMG و Target Lock Perk داغترین ترکیب در Destiny 2 در حال حاضر است.

برای دریافت The Immortal، باید از طریق Trials of Osiris برنده شوید. دستیابی به سه، پنج یا هفت کشتن این شانس را دارد که با SMG به شما پاداش دهد، یا می توانید این رویداد را پشت سر بگذارید و با Saint-14 به رتبه 10 برسید. شما می توانید Immortal را از او مطالبه کنید و همچنین می توانید Trial Engrams را در یک رول تصادفی از SMG متمرکز کنید تا زمانی که نسخه مورد نظر سلاح را بدست آورید. به عنوان یادآوری، Trial Engrams با رتبه‌بندی شهرت شما با Saint-14 به دست می‌آید، پس حتماً هنگام دریافت آن‌ها را ذخیره کنید.

جاودانه
جاودانه

نسخه God roll The Immortal نسخه ای است که شامل Target Lock می شود، امتیازی که هر چه مدت زمان بیشتری بر روی دشمن آموزش داده شود، آسیب را افزایش می دهد. مزایای دیگری مانند Ricochet Rounds و Rangefinder را اضافه کنید تا بدون نگرانی در مورد کاهش آسیب، برد بهینه را افزایش دهید، و این SMG به یک جانور مطلق در PvP تبدیل می شود. بنابراین، چه چیزی باعث می‌شود که Target Lock به طور خاص به چنین امتیازی پرطرفدار تبدیل شود؟

SMG ها در حال حاضر در موقعیت قدرتمندی در Destiny 2 قرار دارند، اما انتظار نداشته باشید که به این زودی ها عصبی شوند. در عوض، سلاح‌های دیگر در به‌روزرسانی میان‌فصل نسبتاً قدرتمندتر می‌شوند، که تغییراتی در Iron Banner، Trials of Osiris و معرفی حالت‌های PvP جدید ایجاد می‌کند.

نسخه Adept تپانچه به طور طبیعی بهترین گزینه برای هدف گیری است، اما برای دریافت آن در زمان ارائه به یک دویدن بی عیب و نقص در آزمایشات نیاز دارید. Expert Weapons هر هفته وارد و خارج می شود و The Immortal هفته گذشته عرضه شد.

بخوانید  تاریخ اکران فیلم قاتلان ماه گل به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو مشخص شد.

این به طور موثر به این معنی است که شما قادر خواهید بود بازیکنانی با هر سطح انعطاف پذیری را تنها با استفاده از 10 دور بیرون بکشید، و اگر هر گلوله علامت خود را پیدا کند، کمتر از یک ثانیه طول می کشد.

این احتمال وجود دارد که اخیراً در Crucible یا Trials of Osiris، Guardian شما توسط حریفی که از Immortal استفاده می‌کند، سرنگون شود، یک مسلسل دستی که تعداد کشته‌های قابل توجهی در Destiny 2 به دست آورده است. برای برخی از سلاح‌های مد روز در PvP غیر معمول نیست. ، اما The Immortal سلاحی است که پتانسیل آن را دارد که با برخی از بهترین امتیازات بازی رول شود.

همانطور که YouTuber Fallout Plays اشاره کرد، Target Lock زمان بهینه شما را برای کشتن افزایش نمی‌دهد، اما این امتیاز به شما کمک می‌کند سریع‌تر به آن آستانه برسید و در صورت از دست دادن ضربه‌ها بسیار بخشنده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.