Hyperkin یک ناک آف Sega Nomad به نام Mega 95 را نشان می دهدمگا 95 روح جدیدترین سیستم قابل حمل سگا را باز می گرداند. هایپرکین این کنسول دستی را معرفی کرد که مانند سگا نومد در توانایی بازی کردن کارتریج های جنسیس عمل می کند. اما Mega 95 همچنین از نینتندو سوییچ با اتصال به یک داک برای استریم بازی های قدیمی 16 بیتی روی صفحه تلویزیون نیز الهام گرفته است.

لبه گزارش ها حاکی از آن است که هایپرکین هنوز تاریخ یا قیمتی برای مگا 95 اعلام نکرده است. این شرکت سیستم قابل حمل مشابهی را برای کارتریج های Super Nintendo به فروش می رساند…به نام SupaBoy– که 120 دلار قیمت دارد. با این حال حوض ندارد.

Mega 95 که دارای صفحه نمایش 5 اینچی است، ظاهراً می تواند بین نمایشگرهای عریض 16:9 و نمایشگرهای رترو 4:3 برای بازی های جنسیس جابجا شود. عمر باتری سیستم قابل حمل 10 ساعت تخمین زده شده است.

Hyperkin همچنین Xbox Controller S اصلی را با ارتقای عمده برای رایانه‌های شخصی Xbox Series X|S، Xbox One و Windows 10 و 11 بازسازی می‌کند. مانند Mega 95، پد با نام DuchesS تاریخ عرضه و قیمتی ندارد.

تقریباً شش سال از زمانی که هایپرکین کنترلر اصلی ایکس باکس به نام دوک را بازگرداند، می گذرد. این شرکت همچنین پشت تولد دوباره پد Xbox 360 برای Xbox Series X|S بود.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  ویدیویی 10 دقیقه ای از گیم پلی بازی A Quiet Place: The Road Ahead منتشر شده است