Hulu جاستین رویلند را از Solar Opposites و Koala Man به دلیل اتهامات جنایت اخراج می کند

20th Television Animation و Hulu Originals در بیانیه ای اعلام کردند: “ما ارتباط خود را با جاستین رویلند خاتمه دادیم.” Solar Opposites و Koala Man بدون حضور Roiland ادامه خواهند داد. در اکتبر 2022، Hulu Solar Opposites را تا فصل 5 تمدید کرد. فصل 3 تابستان گذشته به پایان رسید.

رویلند صداپیشگی دو شخصیت اصلی ریک و مورتی را در میان دیگران فراهم می کرد و تا این اعلام، صداپیشگی کوروو و دیگر شخصیت ها را در Solar Opposites انجام می داد. رویلند همچنین مجری و تهیه کننده اجرایی در هر دو برنامه بود. ریک و مورتی با دن هارمون به عنوان مجری برنامه ادامه خواهند داد و انتظار می‌رود صداها دوباره پخش شوند. سفارش 70 قسمتی سریال را تا فصل 10 ادامه می دهد. فصل 6 پاییز گذشته از شبکه Adult Swim پخش شد و فصل 7 هم اکنون در حال تولید است.

رویلند نسبت به اتهاماتی که شامل یک مورد حمله خانگی با آسیب بدنی و یک مورد حبس کاذب با تهدید، خشونت، کلاهبرداری و/یا فریب است، خود را بی گناه دانسته است. این اتهامات ناشی از حادثه ای با یک دوست دختر سابق در آگوست 2020 است که به دلیل آن او دستگیر و با وثیقه 50000 دلاری آزاد شد. جلسه بعدی دادگاه برای 27 آوریل برنامه ریزی شده است.

در بیانیه‌ای که اوایل چهارشنبه در توییتر منتشر شد، خالق Rick and Morty نیز به‌عنوان یکی از بنیان‌گذاران Squanch Games استعفا داد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  Gori: Cuddly Carnage به شما امکان می‌دهد مانند گربه‌ای بدجنس با اسباب‌بازی‌های عصبانی جنگ کنید.

پس از انتشار اخباری مبنی بر قطع رابطه Adult Swim با جاستین رویلند به دلیل اتهامات خشونت خانگی، Hulu اکنون راه خود را از او در Solar Opposites و Koala Man جدا کرده است. تنوع اولین کسی بود که گزارش داد

تحریریه مجله بازی یک گیمر