Horizon Forbidden West فقط 35 دلار برای جمعه سیاه است

Horizon Forbidden West یکی از بزرگ‌ترین انحصاری‌های PlayStation در سال 2022 بود و در حال حاضر می‌توانید آن را با کمترین قیمت تا به حال در Walmart دریافت کنید. نسخه های PS5 و PS4 ماجراجویی جهان باز اعلام شده با قیمت 35 دلار به فروش می رسد. آمازون با قیمت این پیشنهاد مطابقت داشت، اما از آن زمان به فروش رسیده است. مطمئناً ممکن است که Walmart نیز موجودی نداشته باشد.

Horizon Forbidden West خیلی بهتر از بد عمل می‌کند. می‌تواند مملو از چیزهایی برای دیدن، انجام دادن، دانستن و به خاطر سپردن باشد، اما وقتی سیستم‌های متعدد آن گرد هم می‌آیند، می‌تواند یک تجربه زیبا، هیجان‌انگیز و لذت بخش در جهان باز باشد. GameSpot در بررسی 8/10 Forbidden West ما گفت.

دنباله‌ای بر Zero Dawn، غرب ممنوعه ۲۰۱۷ در فوریه سال جاری عرضه شد. بازیکنان کنترل Aloy را با بازی اشلی برچ، یک شکارچی ماهر که با ماشین‌های عظیم حیوانات مانند مبارزه می‌کند، کنترل می‌کنند. همانطور که از عنوان بازی پیداست، Forbidden West بازیکنان را پس از یک رویداد آخرالزمانی به غرب ایالات متحده می برد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  این آخر هفته چه بازی کنیم: دو بازی با موضوع جنگ جهانی دوم