Homeworld 3 تا سال 2024 به تعویق افتادبازی استراتژی بلادرنگ Homeworld 3 تا فوریه 2024 به تعویق افتاده است. این از بازی رسمی است حساب توییتراو توضیح داد که توسعه دهنده آن Blackbird Interactive به زمان بیشتری برای پرداخت نیاز دارد.

در بخشی از این توییت آمده است: “هدف اصلی ما ارائه یک تجربه Homeworld است که مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط پیشینیان خود باشد و ارزش میراث باورنکردنی این مجموعه را داشته باشد.”

در حال پخش: Homeworld 3 | Gamescom ONL 2022

Homeworld 3 ابتدا قرار بود در سه ماهه چهارم سال 2022 عرضه شود و تا نیمه اول سال 2023 به تعویق بیفتد. این دومین تاخیر Homeworld 3 از زمان رونمایی است.

سپس Publisher Gearbox Software توضیح می‌دهد که Homeworld 3 به خوبی پیشرفت می‌کند و از طرفداران به خاطر تعهدشان به این سری تشکر می‌کند. “ما سخت کار می کنیم تا Homeworld 3 را در اسرع وقت به شما تحویل دهیم.”

Homeworld 3 اولین بار در PAX West 2019 به عنوان بخشی از بیستمین سالگرد این مجموعه معرفی شد. این یک RTS فضایی است که شامل یک حالت کمپین قوی با تاکید بر تجربه تک نفره است. همچنین شامل یک حالت Co-op است که دارای عناصر سرکش است.

“Homeworld 3 دنباله واقعی RTS فضایی افسانه ای خواهد بود. Blackbird Interactive سکان توسعه را در دست می گیرد و با ادامه داستان جذاب، مبارزات سه بعدی کامل و عناصر کلاسیک RTS که شما دارید، مجموعه را به ریشه های خود بازمی گرداند. انتظار می رود، بخشی از توضیحات بازی را بخوانید وب سایت ناشر.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  انتشار تریلر جدید فصل دوم انیمیشن Cuphead نتفلیکس