Hogwarts Legacy در صدر لیست علاقه مندی های کاربران Steam قرار دارد


طبق گزارش ها، هاگوارتز Legacy در صدر لیست علاقه مندی کاربران Steam قرار دارد.

بدون شک موفقیت مجموعه هری پاتر متاثر از نگارش است جی که رولنیگ نمی توان از محبوبیت و موفقیت احتمالی بازی میراث هاگوارتز در آینده چشم پوشی کرد. این بازی اکشن نقش آفرینی توسط Avalanche Software با برند Warner’s Portkey Games ساخته شده است. داستان میراث هاگوارتز تقریباً 100 سال قبل از رویدادهای جلد اول هری پاتر، دانشجویان مدرسه جادوگری و جادوگری هاگوارتز را دنبال می کند.

اکنون، طبق گزارش Benji-Sales در توییتر، بازی Hogwarts Legacy شماره یک در محبوب ترین Wishlist کاربران Steam است. طبق گفته منبع، پیش خرید هاگوارتز Legacy در میان چهار بازی برتر Steam قرار دارد و او گزارش های بسیار خوبی از پیش فروش کنسول برای این بازی شنیده است. Benji-Sales معتقد است که اگر کیفیت بازی خوب باشد، خواهد شد. یک نسخه عالی و به راحتی به یکی از بزرگترین نسخه های 2023 تبدیل خواهد شد.

مراسم انتخاب گروهی در مدرسه هاگوارتز در بازی میراث هاگوارتز

در حالی که پیش‌بینی فروش میراث هاگوارتز در حال حاضر دشوار است، او خاطرنشان کرد که پیش‌بینی‌ها کاملاً موفق بودند. بررسی های خوش بینانه نشان می دهد که این بازی می تواند در هفته اول 5-6 میلیون دلار بفروشد. با توجه به محبوبیت سری هری پاتر، حتی اگر هاگوارتز Legacy نقدهای ضعیفی دریافت کند، این موفقیت چندان دور از دسترس نخواهد بود.

بازی The Hogwarts Legacy قرار است در تاریخ 10 فوریه 2023 (21 فوریه 1401) بر روی پلتفرم های PC، PlayStation 5 و Xbox Series X عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد. این در حالی است که نسخه های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان این بازی در تاریخ 4 آوریل 2023 (15 آوریل 1402) و نسخه Nintendo Switch در تاریخ 25 جولای 2023 (3 اوت 1402) برای بازیکنان در دسترس خواهد بود.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.