Hogwarts Legacy بهترین عملکرد فروش را در هر سه پلتفرم اصلی داشت

در بخشی از محیط بازی میراث هاگوارتز برادران وارنر قدم بزنید.  استودیو نرم افزار بهمن

طبق آمار منتشر شده، Hogwarts Legacy اکنون با پیشی گرفتن از پرداخت های درون برنامه ای CSGO و فروش بازسازی Dead Space، پردرآمدترین بازی در استیم استور است. علاوه بر این، این بازی در حال حاضر پرفروش ترین عنوان فروشگاه اپیک گیمز است و پس از آن Dead Space Remake و Borderlands 3 با 90 درصد تخفیف به قیمت 7 دلار قرار دارند.

طبق اعلام شرکت های بزرگ بازی سازی، به نظر می رسد در سال 2023 شاهد عرضه بازی های ویدیویی بزرگی باشیم که احتمالاً بسیاری از آنها از نظر فروش موفق ظاهر می شوند. اکنون آمار پیش فروش بازی هاگوارتز Legacy منتشر شده است که نشان می دهد این اثر ممکن است یکی از پرفروش ترین بازی های امسال باشد. عرضه این بازی بر روی چند پلتفرم مختلف و ارائه داستانی بر اساس کتاب های محبوب هری پاتر می تواند میراث هاگوارتز را به یکی از بهترین بازی های سال تبدیل کند.

بر اساس گزارش ها، رتبه بندی منتقدان برای میراث هاگوارتز قرار است در روز دوشنبه 17 فوریه (6 فوریه) منتشر شود. این بازی در تاریخ 10 فوریه (21 بهمن) برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. پلی استیشن 5 و Xbox سری X | سری ایکس باکس اسدر تاریخ 4 آوریل 2023 (15 آوریل 1402) برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و 25 جولای 2023 (3 اوت 1402) برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

در آمازون، نسخه‌های لوکس و معمولی هاگوارتز Legacy رتبه‌های اول و دوم پرفروش‌ترین بازی‌های پلی‌استیشن 5 را به خود اختصاص داده‌اند. علاوه بر این، دو نسخه لوکس و نسخه معمولی این بازی به ترتیب در دسته‌های اول تا سوم برترین‌ها قرار دارند. فروش بازی های Xbox Series X در فروشگاه آمازون.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار دنیای بازی با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

بازی The Hogwarts Legacy در حال حاضر پرفروش‌ترین بازی رایانه‌ای در فروشگاه‌های Steam و Epic Games و پرفروش‌ترین بازی در کنسول‌های نسل نهم آمازون است.

آمارهای جدید منتشر شده از تعداد پیش فروش های اولیه هاگوارتز Legacy نشان می دهد که بسیاری از گیمرها بدون توجه به نقدها و امتیازات منتقدان این بازی که تا چند روز دیگر منتشر می شود، این بازی را پیش خرید کرده اند. بازی Hogwarts Legacy از زمانی که پیش فروش آن از یک ماه پیش آغاز شد، در صدر جدول فروش بسیاری از فروشگاه های معتبر قرار گرفت و اکنون جزئیات دقیق تری در نزدیکی تاریخ انتشار آن در دسترس است.