Hogwarts Legacy برای مدت طولانی پرفروش ترین بازی غیر فیفا در اروپا بوده است

در حال پخش: نقد و بررسی ویدیوی میراث هاگوارتز

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اندازه:

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

این باعث می‌شود که آن را ششمین عرضه‌کننده بزرگ بازی ویدیویی در شش سال گذشته در اروپا، پیش از موفقیت‌های بزرگی مانند Elden Ring، Call of Duty: Modern Warfare 2 و Red Dead Redemption 2 کنیم. این در حال حاضر پنجمین بازی پرفروش است. از 12 ماه گذشته در اروپا، پس از FIFA 23، Modern Warfare 2، Grand Theft Auto V و Elden Ring.

هاگوارتز Legacy توسط Avalanche Software، یکی از شرکت‌های تابعه برادران وارنر توسعه داده شده است. سرگرمی های تعاملی این بازی به دلیل اظهارات ترنس هراسی توسط جی کی رولینگ، نویسنده هری پاتر، درگیر جنجال شده است. اگرچه او شخصاً در توسعه آن دخالتی ندارد، اما همه چیز را از موفقیت آن به دست می آورد. برای اطلاعات بیشتر، مقاله عمیق ما را در مورد تأثیر نظرات رولینگ بر جامعه ترنس بخوانید. در این مقاله، پیوندهایی به سازندگان ترنس که می‌توانید از آنها حمایت کنید، و همچنین خیریه‌هایی را که می‌توانید به آنها کمک مالی کنید، پیدا خواهید کرد.

می‌دانیم که Hogwarts Legacy در راه تبدیل شدن به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۳ (اگر نگوییم پرفروش‌ترین شماره یک) است و در حال شکستن رکوردهای جدیدی در اروپا است. همانطور که توسط GamesIndustry.bizHogwarts Legacy در حال حاضر به پرفروش‌ترین بازی غیرفیفا در اروپا از زمان انتشار نمودار در سال 2017 تبدیل شده است.

بخوانید  Critique du film Halloween Ends (Halloween Ends) | Le mal ne meurt jamais !

موفقیت بی‌نظیر میراث هاگوارتز در زمان دشواری برای فروش بازی‌های ویدیویی در اروپا به دست آمد که نسبت به فوریه 2022 10 درصد کاهش یافته است. ناظران صنعت به عنوان یکی از دلایل اصلی این کاهش سرعت، به عنوان یکی از دلایل اصلی این کاهش در فوریه 2023، ناظران صنعت عنوان کردند. در سال 2022 چندین بازی مهم از جمله حلقه الدن و هورایزن: غرب ممنوعه داشت. در اخبار دیگر، داده های اروپایی نشان می دهد که فروش PS5 در هفته های اخیر به شدت افزایش یافته است و فروش کنسول های سوییچ و ایکس باکس در ماه فوریه را پشت سر گذاشته است.