Helldivers 2 به پایان رسید


استودیوی بازی سازی Arrowhead اعلام کرد که توسعه بازی تیراندازی Co-op Helldivers 2 به پایان رسیده است.

استودیوی بازی سازی Arrowhead به طور رسمی پایان بازی Helldivers 2 را اعلام کرده است. این شوتر سوم شخص مشترک در تاریخ 19 بهمن 1402 (8 فوریه 2024) برای پلتفرم های پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد و بازیکنان را برای مبارزه با آن وارد نبردهای فضایی می کند. هیولاهای فضایی و بازیابی آزادی خود.

برخلاف نسخه اول که از زاویه دوربین بالای سر استفاده می کرد، Helldivers 2 دارای یک تجربه تیراندازی سوم شخص است تا بازیکنان در میان هرج و مرج جنگ ها و محاصره شدن توسط دشمنان احساس بهتری داشته باشند. گیم پلی اصلی به نسخه 2015 بسیار وفادار است و بازیکنان باید با انواع حشرات غول پیکر، بیگانگان و دیگر بیگانگان مبارزه کنند تا ماموریت خود را تکمیل کنند و ندای دموکراسی را در سراسر کهکشان طنین انداز کنند.

در این میان شکست دادن دشمنان سرسخت از طریق کار گروهی و انجام چالش های مختلف از جمله Friendly Fire می تواند هیجان نبردهای بازی را افزایش دهد.بازیکنان می توانند از طریق عملکرد crossplay با دوستان خود در پلتفرم دیگری بازی کنند. علاوه بر این، افراد تنها در یک نبرد دشوار می توانند با درخواست SOS، هم تیمی های اضطراری را از سراسر جهان به نبرد فراخوانند.

بخوانید  تصاحب سایت GameSpot و متاکریتیک توسط مجموعه‌ی Fandom