Hellblade 2 همچنان به عملکرد ضعیف خود ادامه می دهد

نمودارهای فروش بازی های ویدیویی همچنان عملکرد ضعیف Hellblade 2 را گزارش می کنند، همانطور که اخیراً اتفاق افتاده است.

زمانی که Hellblade 2 در مراسم جوایز Game 2019 معرفی شد، هیجان زیادی ایجاد کرد و طرفداران را بسیار خوشحال کرد. حتی با وجود بازاریابی ضعیف، بازیکنان همچنان هیجان‌زده و مشتاق بودند تا بار دیگر در دنیای جهنمی Senua شرکت کنند.

این بازی سرانجام در 21 می 2024 (1 ژوئن 1403) منتشر شد و گزارش های زیادی حاکی از عملکرد ضعیف آن در استیم بود. ما چیز زیادی در مورد فروش Hellblade 2 نشنیده ایم. اما آخرین آمار متاسفانه آنچه را که ما انتظار داشتیم تایید کرده است.

ماه می، ماه هل بلید 2 نبود

مت پیسکاتلا، تحلیلگر Circana دیروز اطلاعاتی را در مورد فروش بازی های ویدیویی منتشر کرد. این بازی در ماه می 2024 (اردیبهشت-ژوئن 1403) از نظر کل فروش دلاری در رتبه 37 قرار گرفت و بیست و یکمین بازی پرفروش برای سری Xbox است.

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice

در مورد عملکرد در سرویس بازی باید بگوییم که این بازی شرایط خیلی خوبی را تجربه نکرد. از آنجایی که به عنوان دوازدهمین بازی محبوب Game Pass رتبه بندی شده است. اما موفق‌تر از Star Wars Jedi: Survivor، Apex Legends و Forza Horizon 5 بود.

در Steam، Hellblade 2 در اوج خود 3982 بازیکن همزمان را جذب کرد. متأسفانه با گذشت هفته ها این تعداد کاهش یافت و این ناامیدی به توییچ نیز سرایت کرد. تعداد تماشاگران این بازی در زمان عرضه به 110193 بیننده رسید. اما پس از یک هفته این تعداد به 900 نفر کاهش یافت.

بخوانید  ویدیوی جدید بازی Atomic Heart لو رفت

Hellblade 2 حتی به لیست 100 بازی پرفروش اروپا هم راه پیدا نکرد. البته نظریه نینجا در وضعیت غم انگیزی قرار دارد. زیرا آنها منابع بسیار بیشتری را نسبت به نسخه اول برای توسعه این دنباله اختصاص دادند و به کار خود ایمان داشتند.

متأسفانه همانطور که قبلا ذکر شد، قطعاً بازاریابی ضعیف و ضعیف بازی به شکست آن کمک کرده است. صرف نظر از تمام موارد فوق، Hellblade 2 امتیاز «بسیار مثبت» استیم را دریافت کرد و توانست امتیاز 80 را در متاکریتیک کسب کند.

نظر کاربران یک گیمر در مورد عملکرد این بازی چیست؟

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر