HBO Max قبل از نمایش The Last Of Us تخفیف زیادی دریافت می کندHBO و پلی استیشن اولین نمایش تلویزیونی The Last of Us را با یک برنامه جشن می گیرند. تعداد زیادی بیش از 1 سال HBO Max با پشتیبانی تبلیغات. با تخفیف، سال اول شما به جای 100 دلار در سال عادی برای برنامه سالانه، فقط به 70 دلار می رسد. می توانید از لینک زیر که شامل کد کوپن است، پیشنهاد را دریافت کنید PSTLA.

هیچ نشانه ای از مدت زمان موجود بودن این پیشنهاد وجود ندارد، اما کد کوپن برای مشترکین جدید و بازگشتی HBO Max در ایالات متحده معتبر است.

پس از پایان سال تخفیف، اشتراک HBO Max شما به اشتراک سالانه تمام قیمت فعلی تغییر می کند، مگر اینکه از قبل آن را لغو کنید. HBO Max همچنین یک برنامه پرداخت ماهانه برای لایه پشتیبانی شده از آگهی با قیمت 10 دلار در ماه، و همچنین یک گزینه بدون آگهی برای 16 دلار در ماه یا 150 دلار در سال ارائه می دهد. قیمت بدون تبلیغات فقط از 15 دلار به 16 دلار رسید. کد تخفیف برای طرح ماهانه یا سطح بدون آگهی معتبر نیست.

این معامله راهی عالی برای امتحان HBO Max و اطمینان از تماشای سریال لایو اکشن آینده The Last of Us با بازی پدرو پاسکال (The Mandalorian, Game of Thrones) و بلا رمزی (Game of Thrones, Hilda) است. دوتایی نمادین جوئل و الی.

در نقد GameSpot برای اولین قسمت‌های این مجموعه، مارک دیلینی این مجموعه را به‌عنوان اقتباسی وفادار از داستان و فضای بازی اصلی تحسین کرد و گفت: «The Last of Us در HBO مانند شروع یک دوره جدید برای بازی‌های ویدیویی لایو اکشن است. سازگاری ها “

The Last of Us یکشنبه 15 ژانویه از شبکه HBO و HBO Max پخش می شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.