HBO با مجموعه‌های پیش درآمد جدید، دنیای Game Of Thrones را گسترش می‌دهد

این پروژه جدیدترین پروژه از سری پروژه های وستروس در HBO پس از موفقیت بازی تاج و تخت خواهد بود. تنها پروژه دیگری که جلو رفته است خانه اژدها است که اولین سریال خود را در آگوست 2022 انجام داد و قبلاً برای فصل 2 تمدید شده است. یکی دیگر از پیش درآمدهای Game of Thrones، آزمایشی که در شب طولانی با بازی نائومی واتس رها شده بود، سرانجام منتشر شد. در سال 2019 لغو شد.

گزارشی در اواخر ماه مارس نشان داد که HBO ممکن است برای فصل دوم کوتاه‌تر از سریال House of the Dragon نسبت به قسمت اول 10 قسمتی برنامه داشته باشد. این با چشم‌انداز کلی سریال مطابقت دارد، زیرا تیم خلاق سریال ظاهراً در حال برنامه‌ریزی فصل 3 هستند.

HBO در مراحل اولیه ساخت یک سری پیش درآمد جدید Game of Thrones درباره تسخیر وستروس توسط اگان تارگرین است. تنوع اولین کسی بود که گزارش داد و به منابع ناشناس اشاره کرد.

این نمایش اگون و خواهر-همسران ویسنیا و رینیس را دنبال می‌کند که از اژدها و ارتش خود برای فتح شش پادشاهی از هفت پادشاهی وستروس، به استثنای دورن استفاده می‌کنند. اگون اول اولین پادشاه وستروس می شود و بر تخت آهنین می نشیند و سلسله تارگرین ها را تأسیس می کند. این وقایع تقریباً 300 سال قبل از وقایع بازی تاج و تخت رخ داده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  Armored Core 6: Fires of Rubicon باید در سپتامبر یا اکتبر 2023 منتشر شود

در حالی که هنوز هیچ نویسنده ای به این پروژه متصل نشده است، منابع می گویند HBO مشتاق است که به جلو حرکت کند و از قبل جستجو برای نویسنده را آغاز کرده است. علاوه بر این، ممکن است یک عنصر فیلم بلند در پروژه وجود داشته باشد که به مجموعه منجر شود، اگرچه برنامه ها هنوز در حال نهایی شدن هستند.