Halo Infinite Dev Reveals Mode Forge الهام گرفته از Pokemon نیز یک ابزار عالی QA استحالت Halo Infinite Forge بیشتر از حد انتظار به بازی کمک می کند. اخیراً مشخص شد که یک حالت Forge ساخته شده توسط طرفداران به نام Digletts (بله، مانند پوکمون) برای کمک به تیم توسعه دهنده بسیار مفید است.

مطابق با شهر منJohn Junyszek، مدیر انجمن 343 Industries، اخیراً در توییتی از طرفداران پرسید که بازی Forge مورد علاقه آنها چیست. Linz، یک بازیکن رقابتی Halo، با Digletts پاسخ داد، و اینجاست که Junyszek فاش کرد که این حالت به تیم کمک کرده است در مورد گزارش های شات و زمانی که صحبت از “تاخیر و شبکه” می شود.

در مینی بازی دیگلت، بازیکنان به سوراخی در زمین پرتاب می شوند که نمی توانند از آن فرار کنند و چیزی جز یک تفنگ تک تیرانداز که توسط بازیکنان دیگر احاطه شده است، ندارند. هر بار که تصمیم می گیرند بایستند و از سوراخ نگاه کنند، فقط سر خود را در معرض دید قرار می دهند تا بازیکنان دیگر به سر آنها شلیک کنند.

برای اخبار بیشتر GameSpot، این داستان ها را بررسی کنید:

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.