Halo در کنفرانس خبری Xbox حضور نداشت، اما در اینجا یک تریلر Infinite یک ماهه است

نمایشگاه Xbox 2024 بدون هیچ اشاره ای به Halo Infinite یا Halo به طور کلی آمد و رفت، اما حساب رسمی Halo X یک روز بعد یک تریلر یک ماهه Halo Infinite را به اشتراک گذاشت.

نمایشگاه Xbox امسال، اولین نمایشگاه پس از خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، بدون شک فراموش نشدنی بود، با قسمت‌های جدیدی از فرنچایزهای موفق مانند Call of Duty، Doom، Fable، Gears of War و راه‌اندازی مجدد Perfect Dark. چیزی که نشان داده یا به آن اشاره نشده Halo است، فرنچایزی که شخصیت اصلی آن، مستر چیف، مدت‌ها به عنوان طلسم برای برند ایکس‌باکس عمل می‌کرد و تا زمانی که مایکروسافت بازی Call of Duty را خریداری کرد، مسلماً همیشه شناخته‌شده‌ترین فرنچایز بازی آن بوده است.

این باعث شد که غیبت Halo در طول ویترین بیشتر به چشم بیاید. حتی به Halo Infinite اشاره ای نشده است، و این نوشته روی دیوار را بیشتر تقویت می کند که عنوان 2021 که DLC داستانی یا فصل های چند نفره آینده دریافت نمی کند، به پایان عمر خود می رسد. توسعه دهنده 343 Industries تقریباً به همان اندازه گفته است، و قبلاً به طور عمومی اعلام کرده بود که استودیو در حال تغییر اولویت ها است و به دنبال سرعت بخشیدن به توسعه پروژه های آینده Halo است.

این واقعیت که Halo رسمی یک روز بعد و همزمان با یوبی سافت فوروارد منتشر شد، بر عجیب بودن غیبت Halo افزود. کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد. عجیب تر اینکه، این تریلر در واقع جدید نبود، بلکه یک تریلر یک ماهه بود که قبلاً در یوتیوب پست شده بود و تمام ویژگی‌ها، پیشرفت‌ها و خلاقیت‌های مختلف Forge را که در ماه‌های اخیر در Halo Infinite آمده بود، برجسته می‌کرد. . بسیاری از پاسخ‌ها به پست اکانت Halo این سوال را مطرح کردند که چرا این تریلر بخشی از نمایشگاه نیست، در حالی که دیگران آرزو می‌کردند در آینده این فرنچایز بیشتر منتظر باشیم.

بخوانید  بازیگر Westworld به کریس پرت در سری جدید The Terminal List پیوست

اگر یک پوشش نقره ای وجود دارد، این است که حداقل برخی شایعات در مورد پروژه های آینده Halo وجود دارد. مدتهاست که شایعه شده است که استودیوی پشتیبانی Halo Certain Affinity در حال کار بر روی یک اسپین آف Halo است، اگرچه طبق گزارش ها لغو شد. گزارش اخیر The Verge نشان می دهد که نسخه بازسازی شده Halo: Combat Evolved نیز در دست ساخت است، اما هنوز در مراحل اولیه توسعه است و به طور بالقوه می تواند به عنوان بخشی از استراتژی جدید پلتفرم چند پلتفرم ایکس باکس، روی پلی استیشن 5 منتشر شود. سرنوشت عجیبی برای این سری خواهد بود که زمانی مهم ترین کنسول انحصاری ایکس باکس به حساب می آمد. اینکه چه آینده ای برای مستر چیف و فرنچایز Halo در انتظار است، هنوز مشخص نیست، اما آنچه واضح است این است که طرفداران آماده هستند تا زودتر از آینده یاد بگیرند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر