Gundam Evolution فصل 3 بازی Gundams جدید قابل بازی را معرفی می کند

بازیکنان می‌توانند در کمپین امتیازات مواد شرکت کنند که در آن از اول فوریه تا اول مارس هر هفته 600 مگاپیکسل برای ورود به سیستم جایزه دریافت می‌کنند. در نهایت، یک کمپین ورود به سیستم Hyperion Gundam نیز وجود خواهد داشت که با ورود روزانه از 1 تا 8 فوریه به بازیکنان هفت بلیط Mod ارائه می دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بهبودهای جدیدی در کیفیت زندگی ایجاد شده است و نحوه بازی انواع Gundams را تغییر داده است. به‌عنوان مثال، حرکت محدوده‌ای Smoke Discharger Zakus یک نوار از گیج تقویت را بازیابی می‌کند، در حالی که خنک‌سازی Charged Shots Asshimar از 11 ثانیه به 7 ثانیه کاهش یافته است. با مراجعه به قسمت می توانید تمام تغییرات ایجاد شده را مشاهده کنید وب سایت گاندام Evolution.

سه Gundam جدید در طول فصل 3 معرفی خواهند شد که Hyperion Gundam اولین آنهاست. این گاندام یک شخصیت میان رده با 900 اسب بخار، داشبورد و 700 شیلد خواهد بود. بازیکنان می توانند در حین بازی این Gundam به سمت دشمنان حمله کنند، یک سپر مستقر کنند و به شخصی حمله کنند.

Bandai Namco اعلام کرده است که محتوایی به عنوان بخشی از فصل 3 به Gundam Evolution می آید. Defender (فصل 3) دارای Gundam جدید قابل بازی، بهبود کیفیت زندگی، رویدادهای جدید درون بازی و موارد دیگر خواهد بود.

علاوه بر گندام قابل بازی، مناطق آمریکای شمالی و اروپا با هم ادغام خواهند شد. غلاف های عرضه جدید نیز با بسته جدیدی برای Hyperion Gundam در دسترس خواهند بود.

Gundam Evolution یک بازی رایگان است. می توانید آن را روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X|S دانلود کنید.