Guardians Of The Galaxy Holiday ویژگی های ویژه ربات های تبدیل کننده محبوب در MCUویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان بینندگان را به ماجراجویی می برد که درکس و مانتیس را به زمین می برد تا به پیتر یک هدیه کریسمس بسیار ویژه بدهد. با این حال، احمقانه ترین لحظه از کل ویژه این است که GoBots را به دنیای سینمایی مارول معرفی می کند. درسته. بگذارید این را تکرار کنم. GoBots در MCU وجود دارند – و نه فقط به عنوان اسباب بازی.

در لحظه‌ای که مانتیس و دراکس خود را بیرون از سالن تئاتر چینی TCL در هالیوود می‌بینند، جایی که گروهی از مردم لباس‌های پوشیده در آن حضور دارند، درکس فردی را می‌بیند که لباس Cy-Kill را پوشیده است – رهبر GoBots. این باعث عصبانیت او می شود و مانتیس می گوید: “GoBots ها پسر عمویش را کشتند.”

چی؟

این خط گفتگوی سریع یک گونه کامل از ربات های بیگانه را به MCU معرفی می کند – و یکی از آنها پسر عموی درکس را کشت. در پایان مونتاژ درکس و مانتیس که با گردشگران عکس می گیرند، درکس در حال ضرب و شتم GoBot دیده می شود. بنابراین نه تنها GoBots واقعی و زنده در MCU وجود دارند، بلکه انسان ها از وجود آنها آگاه هستند – مگر اینکه در دهه 80 یک خط اسباب بازی و GoBots کارتونی نیز وجود داشت.

برای کسانی که آشنا نیستند، GoBots های Tonka اولین اسباب بازی های ربات تبدیل شونده بودند که در ایالات متحده – یک سال قبل از Transformers – در سال 1983 عرضه شدند. آنها وسایل نقلیه ای بودند که به روبات تبدیل شدند. با این حال، آنها به پیچیدگی ترانسفورمرزها نبودند، زیرا اغلب اسباب بازی های GoBots نیاز به جابجایی سریع یک یا دو اندام داشتند تا تحول کامل شود. چالش Hanna-Barbera از سری GoBots یک سال بعد شروع شد و به مدت یک سال اجرا شد.

ترانسفورماتورها از هر نظر GoBots را کاملا تحت الشعاع قرار داده اند. در سال 1991، شرکت مادر ترانسفورمرز هاسبرو، تونکا و شرکت‌های تابعه آن، و تمامی مالکیت‌های معنوی همراه، مانند بسیاری از مالکیت معنوی GoBots را خریداری کرد، اگرچه امروزه مسائل حقوقی همچنان وجود دارد.

از آنجا، زمانی که یک سری کمیک IDW در سال 2018 به نام Go-Bots اشاره کرد که GoBots خالق ترانسفورمرز هستند، همه چیز حتی دیوانه‌تر شد. به منظور “بهینه سازی” وارثان برای گسترش در سراسر جهان، با بدن Cy-Kill و Leader-1 شروع شد. آنها برای تشکیل یک جت نقره ای با علائم قرمز و آبی که به طرز مشکوکی شبیه Starscream بود، ترکیب شدند. به علاوه، Road Ranger وجود دارد که در نبرد نهایی به همه کمک می کند و او به یک نیمه کامیون قرمز تبدیل می شود. یک جا می گوید: «تبدیل و مستقر کن». همچنین، یکی از دوستان او باگ بایت – که اکنون زرد است – رباتی است که به یک فولکس واگن بیتل تبدیل می شود.

آیا این بدان معناست که ترانسفورماتورها نیز بخشی از MCU هستند؟ احتمالاً نه، زیرا این یک جهش بسیار بزرگ است. در هر صورت، می‌توانید این صحنه را خودتان در ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان، که در حال حاضر در دیزنی پلاس پخش می‌شود، ببینید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.