GTA The Trilogy – نسخه قطعی اکنون در Steam است و هنوز از Rockstar Launcher استفاده می کندGTA: The Trilogy – The Definitive Edition اکنون از انحصاری Rockstar Store رایگان است و برای خرید در Steam در دسترس است. هر سه بازی با Steam Deck سازگار هستند و همچنین دارای دستاوردهای Steam برای تمام فینالیست ها هستند. طبق بیانیه مطبوعاتی، این سه گانه در اواخر ژانویه به فروشگاه Epic Games نیز عرضه خواهد شد.

بازی ها در یک بسته نرم افزاری روی صفحه نمایش داده می شوند فروشگاه بخار، و در حالی که همه آنها دارای ویترین فروشگاه هستند، همه گزینه های خرید شما را به خود بسته سه گانه هدایت می کنند. به عنوان یک جایزه، در حال حاضر تخفیف 50 درصدی برای GTA: The Trilogy – The Definitive Edition وجود دارد که پنجشنبه، 2 فوریه به پایان می رسد.

از زمان راه‌اندازی، اگر می‌خواهید این نسخه‌های پیشرفته GTA III، GTA Vice City و GTA San Andreas را روی رایانه شخصی بازی کنید، فقط می‌توانید آنها را از طریق فروشگاه Rockstar خریداری کنید که به لانچر Rockstar Games نیاز دارد. همانطور که گفته شد، Steam خاطرنشان می کند که به یک حساب کاربری Rockstar Games Social Club نیاز دارید. و متأسفانه، لانچر بازی Rockstar همچنان در پس‌زمینه اجرا می‌شود.

ادامه مطلب در GameSpot