GTA Online Cluckin' Bell Farm Raid – همه سلاح‌ها و بارگیری‌های چرخ دنده

در طول ماموریت “سلاح های پنهان” در حمله به مزرعه بل در GTA Online، شما می توانید بین سه مکان مختلف یکی را انتخاب کنید. در این مکان ها می توانید محموله های مختلف سلاح و تجهیزات را برای سرقت بعدی خود در کارخانه کارتل بدزدید.

در حالی که می‌توانید هر سه مکان را جداگانه ببینید و ببینید کدام وسیله برای شما مناسب است، ما تمام سلاح‌ها و تجهیزاتی را که می‌توانید در هر مکان پیدا کنید فهرست کرده‌ایم تا بتوانید مستقیماً به سمت مورد نظر خود بپرید. راهنمای زیر را بررسی کنید تا تمام گزینه‌های شارژ موجود خود را ببینید.

همه گزینه های بارگیری در سلاح های مخفی

GTA Online
GTA Online

سه مکانی که می توانید از آن بازدید کنید عبارتند از: نقطه A (Marabunta Grande)، نقطه B (قایق بادبانی) و نقطه C (فرودگاه نظامی). سلاح‌ها و تجهیزاتی که می‌توانید بدزدید، بسته به جایی که می‌روید، قدرت و ارزش بیشتری دارند. در نقطه A، یک باند سطح پایین با سلاح‌ها و زره‌های اولیه پیدا خواهید کرد، در حالی که نقطه C سلاح‌ها و زره‌های درجه نظامی ارائه می‌دهد.

اگر به مکان لودآوت پیشرفته تری بروید، با دشمنان سطح بالاتری نیز مواجه خواهید شد، بنابراین اگر بازی raid را به صورت انفرادی انجام می دهید، این را در نظر داشته باشید. در زیر می توانید ببینید چه سلاح ها و تجهیزاتی را می توانید در سه مکان مختلف پیدا کنید:

نقطه A (مارابونتا گرانده)

  • اسلحه: تفنگ جمع و جور، تپانچه رزمی، مینی اس ام جی، کلاغ، مولوتف
  • تجهیزات: زره سبک

نقطه B (قایق بادبانی)

  • سلاح ها: تفنگ سنگین، تفنگ ساچمه ای سنگین، SMG تاکتیکی، بمب های لوله ای
  • تجهیزات: زره متوسط
بخوانید  Destiny 2 Update 6.3.0 Overhauls Dozens Of Exotics, Tweaks Subclasses, And Ditches Destination Materials

نقطه C (فرودگاه نظامی)

  • سلاح: ام جی، تپانچه AP، تفنگ جنگی، نارنجک
  • تجهیزات: زره سنگین
بارگیری سلاح مورد نظر خود را برای حمله آنلاین GTA انتخاب کنید.
بارگیری سلاح مورد نظر خود را برای حمله آنلاین GTA انتخاب کنید.

کدام بار را انتخاب کنیم؟

در حالت ایده آل شما می خواهید به سرقت بارگیری از نقطه C فرودگاه نظامی. او بهترین زره و سه سلاح بسیار مفید از جمله یک مسلسل سبک و یک تفنگ جنگی را در اختیار دارد. با این حال، اگر یک بازیکن انفرادی هستید، دسترسی به سلاح ها و تجهیزات به دلیل تعداد دشمنان زرهی در نزدیکی شما می تواند دشوار باشد. اگر می‌خواهید از این برخورد جان سالم به در ببرید، قبل از رسیدن به چند سلاح جامد نیاز دارید.

اگر نقطه C را انتخاب کنید، می توانید سلاح ها را در آشیانه بزرگ پیدا کنید، در حالی که تجهیزات روی آسفالت نزدیک هواپیما قرار دارند. اگر مستقیماً به هر مکان رانندگی کنید و به سرعت سلاح ها و تجهیزات را جمع آوری کنید، باید بتوانید نسبتاً سالم فرار کنید.

برای کسانی از شما که تصمیم به بازدید از مکان‌های مختلف و جمع‌آوری وسایل مختلف گرفته‌اند، مهم است که به یاد داشته باشید که نمی‌توانید اسلحه‌ها را با تجهیزات ترکیب کنید. شما فقط می توانید از سلاح های تنظیم شده در تجهیزات برای سرقت استفاده کنید. با این حال، استفاده از تجهیزات از یک مکان با تجهیزات مختلف امکان پذیر است. بنابراین، برای مثال، اگر هر دو را دارید، می توانید از سلاح های نقطه B با تجهیزات از نقطه C استفاده کنید.

پس از اتمام ماموریت سلاح های مخفی در حمله به مزرعه کلاکین بل، هنوز چند ماموریت باقی مانده است. برای تکمیل آسان آن، می توانید مراحل کامل حمله ما را بررسی کنید.

بخوانید  Anthony Mackie Thought He Would Be Playing Black Panther In The MCU