GTA Online پیوت را باز می گرداند و به شما امکان می دهد به یک گاو تبدیل شویدGTA Online اکنون به شما این امکان را می دهد که عکاس حیات وحش شوید و به ارتفاعات تبدیل شوید.

حیوانات خانگی اخیراً به نسخه های Xbox Series X و PlayStation 5 GTA Online اضافه شده اند (آنها از زمان عرضه به صورت تک نفره بوده اند). اکنون می‌توانید از آن‌ها عکس بگیرید تا جوایز درون بازی به دست آورید. در مجموعه‌ای روزانه جدید به نام عکاسی حیات وحش، می‌توانید از حداکثر سه حیوان مختلف عکس بگیرید. علیرغم نام آنها، حیوانات موجود می توانند اهلی یا وحشی باشند. گرفتن عکس برای چالش، فرصت خرید Declasse Park Ranger جدید را باز می کند. گرفتن 10 عکس قفل قیمت خرید و فروش خودرو را باز می کند.

در حال پخش: تریلر آپدیت GTA Online: Chop Shop

در دیگر اخبار حیوانات، می توانید گیاهان پیوت را در طبیعت بیابید. خوردن آنها باعث می شود که شما به حیوانی مانند آهو یا گاو تبدیل شوید. اینها فقط برای مدت محدودی در دسترس خواهند بود، درست مانند دفعات قبلی که Peyote به GTA Online اضافه شده است. همچنان می‌توانید از این گیاه در حالت تک‌نفره استفاده کنید.

در مورد سایر حالت ها و جوایز، می توانید Lampadati Casco، Enus Deity و Vapid Ellie را برای پروازهای حیاط نجات بدزدید. تنظیمات مربوط به تماس های تلفنی پولی انجام شده است. پرداخت برای ترورها کمتر است، اما زمان استراحت بین ضربه ها به 10 دقیقه کاهش یافته است. همچنین می‌توانید دو برابر GTA$ و RP در مسابقات Stunt Races، Junk Energy Time Trials و مسابقات HAW ایجاد شده توسط Rockstar تا 10 ژانویه کسب کنید.

Grand Theft Auto V اواخر این ماه Game Pass را ترک خواهد کرد. اولین تریلر بازی Grand Theft Auto VI پس از فاش شدن در دسامبر 2023 منتشر شد.

می توانید تمام جزئیات به روز رسانی را در اینجا بخوانید وب سایت رسمی راک استار.

تحریریه مجله بازی یک گیمر