GTA 6: چرا طرفداران فکر می کنند عرضه آن نزدیک است | اخبار گیم اسپات

اگر رایانه شما میزبان پردازنده گرافیکی Nvidia RTX 40 سری است، احتمالاً از اضافه شدن پشتیبانی DLSS 3 استقبال می شود. طبق یک بیانیه مطبوعاتی، با استفاده از این تنظیم جدید، می‌توانید «هر تنظیمات و گزینه‌های ردیابی پرتو را برای بهترین کیفیت تصویر به حداکثر برسانید» و عملکرد آن نیز «عالی» توصیف شده است.

Cyberpunk 2077 همچنین دارای یک تنظیم ردیابی پرتوی “حالت روانی” است که نور جهانی ردیابی اشعه را اضافه می کند و اجازه می دهد نور خورشید به طور واقعی تر در سراسر جهان بتابد، تنظیماتی که تعداد کمی از رایانه های شخصی قادر به مدیریت آن خواهند بود. علاوه بر این، این به‌روزرسانی پایه‌ای را برای به‌روزرسانی Cyberpunk 2077: Ray Tracing Overdrive Mode می‌گذارد که اوضاع را حتی بهتر می‌کند.

پیشنهاد می‌شود که این فایل‌ها به ساخت‌های کامل‌تر GTA 6 اشاره می‌کنند که شامل ویژگی‌های رابط کاربری کامل و یک وضعیت تقریباً تمام شده برای بازی می‌شود، زیرا Rockstar کار می‌کند تا نتیجه نهایی را قبل از انتشار بررسی کند و باگ‌ها را برطرف کند.

حساب توییتر GTA 6 News & Leaks 2.0 اسکرین‌شات‌هایی را از منابع مختلف آپلود کرد که همگی ادعا می‌کردند که بازی را در وضعیت کامل‌تری در مقایسه با فاش شدن فیلم‌های گسترده در حال توسعه در سال گذشته نشان می‌دهند. این درز حاوی بیش از 90 ویدیو و اسکرین شات بود که ظاهراً توسط یک هکر مستقر در لندن ارسال شده بود. اگر این کافی نبود، فیلم‌های گیم‌پلی در دسامبر به عنوان بخشی از تبلیغ Goat Simulator 3 که ناشر GTA Take-Two با اعلامیه حذف DMCA منتشر شد، دوباره ظاهر شد. در حالی که این نگاه زودهنگام و غیررسمی به GTA 6 باعث شد طرفداران این باور را داشته باشند که سندباکس جدید Rockstar هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، گزارش جدید GTA 6 News & Leaks 2.0 خلاف این را ادعا می کند. پیوند به یک پست انجمن از Rockstar Games Insider Tez2، چندین فایل برای نسخه‌های «bankrelease»، «بتا» و «debug» بازی توسط این فرد کشف شده است.

بخوانید  نقد سریال سگ های ولگرد (Reservation Dogs) | فصل دوم