GTA 5 احتمالا به کنسول جدیدی می آید


به نظر می رسد 10 سال پس از عرضه GTA 5، قرار است شاهد راهیابی این بازی به کنسول نینتندو سوییچ باشیم.

پس از فاش شدن سورس کد بازی Grand Theft Auto 5 بسیاری از افراد برای یافتن اطلاعات جدید در مورد این بازی شروع به کندوکاو در آن کردند.اکنون یکی از کاربران شبکه اجتماعی X گزارش داده است که نسخه نینتندو سوییچ این بازی در منبع موجود است. کد بازی که نشان می دهد Rockstar Games در حال کار بر روی توسعه GTA 5 برای این کنسول است.

Rockstar Games در سال های پایانی Red Dead Redemption و بازی GTA: The Trilogy – The Definitive Edition برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد. با توجه به اینکه GTA 5 یک بازی نسل هفتمی است که بر روی هر دو کنسول ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 منتشر شده و از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است، انتشار آن بر روی نینتندو سوییچ قطعا تعجب آور نیست زیرا تاکنون بیش از 100 میلیون دستگاه از این کنسول به فروش رسیده است. .و عرضه بازی بر روی این پلتفرم به افزایش فروش آن کمک می کند.

در حال حاضر، Rockstar Games در حال انتشار Grand Theft Auto 5 است برای کنسول نینتندو سوییچ تایید نشده است، این شرکت در حال حاضر روی بازی کار می کند بازی GTA 6 در سال 2025 برای کنسول های پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس منتشر خواهد شد

GTA 5 هم اکنون برروی رایانه های شخصی، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. Xbox Series S را می توان تجربه کرد. هنوز نمی دانیم این اثر روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد یا خیر. بنابراین باید منتظر اعلام رسمی Rockstar باشیم.

بخوانید  با Fanatical's Build-Your-Own Bundle در بازی های رایانه شخصی صرفه جویی زیادی کنید