GTA در 3 ماه گذشته 5 میلیون نسخه فروخته و در مجموع به 180 میلیون نسخه رسیده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

همراه با رسیدن GTA 5 به بیش از 180 میلیون واحد، سری Red Dead Redemption نیز شاهد موفقیت های مداوم بوده است. این فرنچایز بیش از 75 میلیون واحد در سراسر جهان فروخته است، در حالی که Red Dead Redemption 2 بیش از 53 میلیون واحد فروخته است و دومین عنوان پرفروش در ایالات متحده بر اساس فروش دلار طی پنج سال گذشته است.

برای اطلاعات بیشتر درباره GTA، مقاله ما را در مورد بهترین معاملات آنلاین GTA و بهترین تخم مرغ های عید پاک GTA V و نحوه پیدا کردن آنها بررسی کنید.

Take-Two Interactive، شرکت مادر Rockstar Games، فاش کرده است که GTA 5 بیش از 180 میلیون واحد فروخته است. جالب‌تر اینکه پنج میلیون از آنها تنها در سه ماه گذشته، تقریباً یک دهه پس از انتشار بازی، فروخته شده است.

خبر از آخرین گزارش درآمد Take-Twoاو گفت که GTA 5 به فروش خرده فروشی بیش از 1 میلیارد دلار رسیده است “سریعتر از هر نسخه سرگرمی در تاریخ”. این گزارش همچنین بیان می کند که این فرنچایز بیش از 400 میلیون دستگاه فروخته است و “توسعه فعال برای ورود بعدی در سری Grand Theft Auto به خوبی در حال انجام است.” اگرچه تاریخ جدیدی برای GTA بعدی مشخص نشده است، اما مشخص است که Rockstar در حال کار بر روی قسمت دیگری است. اواخر سال گذشته، یک لو رفتن گسترده اولین فیلم و اسکرین شات های بازی GTA 6 را نشان داد.

بخوانید  Sackboy: A Big Adventure برای جمعه سیاه بسیار ارزان است