GRRM قسمت اول فصل 2 خانه اژدها را متلک می زند: «آنها می توانند تو را به گریه بیاندازند»جورج آر‌آر مارتین دیدگاه‌های خود را در مورد فصل دوم موردانتظار سریال «بازی تاج و تخت» House of the Dragon به اشتراک گذاشته است. که در یک پست وبلاگمارتین می نویسد که رایان کوندال، یکی از خالقان، پیش نمایشی از دو قسمت اول فصل دوم House of the Dragon ارائه کرده است و مارتین بدون افشای هیچ گونه اسپویلری، ماهیت شدید احساسی قسمت های آینده را برجسته کرده است.

مارتین در پست وبلاگ خود به اشتراک گذاشت که این قسمت ها تاریک هستند، حواس تان باشد. خیلی تاریک. آنها می توانند شما را به گریه بیاندازند. قدرتمند، تکان دهنده، دلخراش، دلخراش. درست همان چیزی که من دوست دارم. طرفدارانی که با کتاب Fire & Blood که اساس این سریال است، آشنا هستند، ممکن است این افشاگری را تعجب آور ندانند. اولین تریلر که این آخر هفته منتشر شد، به جنگ داخلی قریب الوقوع تارگرین که تمرکز فصل دوم خواهد بود اشاره کرد.

در تریلر فصل دوم خانه اژدها، اتو هایتاور تصدیق می کند که پس از مرگ شاه ویسریس «اشتباهاتی انجام شده است». با این حال، او اشاره نمی کند که به نظر می رسد این اشتباهات به نفع او بوده است. تصاویر جدید از پیش درآمد بازی تاج و تخت نشان می دهد که این امتیازات برای وستروس خوب نیست.

در حالی که خانه اژدها به سمت درگیری اجتناب ناپذیر تارگرین پیش می رود، رینیس تارگرین که خود با بی عدالتی مربوط به تاج و تخت روبرو شده است، به خواهرزاده خود، رینیرا (با بازی اما دارسی) هشدار می دهد. رینیس با بازی ایو بست هشداری جدی صادر می‌کند و اعلام می‌کند: «هیچ جنگی به اندازه جنگ بین خویشاوندان برای خدایان نفرت‌انگیز است و هیچ جنگی به اندازه جنگ بین اژدهاها خونین نیست». » و در واقع، اولین تریلر فصل دوم به طور برجسته ای اژدها را در صحنه های مختلف نشان می دهد، بنابراین رسما راه اندازی شد.

بخوانید  Hogwarts Legacy از بازی‌های Call of Duty در اروپا پیشی گرفت

انتظار می رود فصل دوم سریال House of the Dragon سال آینده از شبکه HBO و Max منتشر شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.