Gori: Cuddly Carnage به شما امکان می‌دهد مانند گربه‌ای بدجنس با اسباب‌بازی‌های عصبانی جنگ کنید.اگر در خیابان‌های پر از نئون Stray قدم زده‌اید و فکر کرده‌اید که «این بازی می‌تواند از تک‌شاخ‌کشی بسیار بیشتری استفاده کند»، به لطف آخرین تریلر بازی Gori: Cuddly Carnage، خوش شانس هستید.

تریلر بازی اکشن “skate-and-slash” در طول تاریخ عرضه شد پیش نمایش PC Gaming Show 2023. دارای عنوان گوری – که همان بازی است صفحه رسمی استیم او را به عنوان “یک بچه گربه قاتل در یک هاوربرد قاتل” توصیف می کند – و زرادخانه سلاح های سنگین خود را به نمایش می گذارد، از جمله شلاق هایی با نور نئون و انفجارهای انرژی عظیم.

گوری باید با تک‌شاخ‌های جهش یافته، اسباب‌بازی‌های صاحب و بسیاری دیگر که خود را ارتش شایان‌دوست می‌نامند، مبارزه کند، در حالی که در هاوربرد فوق‌الذکر در خیابان‌ها مسابقه می‌دهد که نامش FRANK است – او به این واقعیت حساس است. این دو توسط یک هوش مصنوعی به نام CH1-P کمک می کنند که در طول بازی آنها را به رهبران ارتش شیطانی راهنمایی می کند.

Cuddly Carnage در ابتدا به عنوان یک رایانه شخصی انحصاری در اوایل سال جاری معرفی شد، اما در ماه سپتامبر استودیو Angry Demon و ناشر Wired Productions اعلام کردند که این بازی برای کنسول‌ها نیز عرضه خواهد شد. بازی‌های قبلی استودیوی Angry Demon شامل یک جفت عنوان ترسناک الهام گرفته از نورس، Unforgiving: A Northern Hymn 2017 و Apsulov: End of Gods در سال 2019 است.

Gori: Cuddly Carnage سال آینده برای Xbox Series X|S، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5، Nintendo Switch و PC عرضه خواهد شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.