God of War Ragnarok: All Jewels of Yggdrasilخدای جنگ راگناروک اغلب وسایل و تجهیزات بیشتری را به سمت شما پرتاب می کند تا اینکه به آن توجه کنید، اما حرز Yggdrasil در واقع یک زره مهم است که بسیاری از افراد غیر فعال را ارائه می دهد. این طلسم شامل 9 محفظه است که می توانند به جادوهای افزایش دهنده آمار مجهز شوند، اما زمانی که آن را دریافت می کنید تنها دو قاب باز است. برای باز کردن قفل سوکت های باقی مانده باید هفت سنگ قیمتی پیدا کنید. اینجا جایی است که هر هفت مورد را پیدا کنید جواهرات Yggdrasil در God of War Ragnarok.

تمام مکان های جواهر Yggdrasil

Midgard and Svartalfheim – Quests Story

دو جواهر از Yggdrasil از طریق پیشرفت منظم داستان به دست خواهند آمد – یکی در Midgard و دیگری در Svartalfheim. هر قطره برخوردهای جنگی که ما در اینجا خراب نخواهیم کرد. اگر قبلاً ماموریت های اصلی The Word of Fate و Forging Destiny را انجام داده اید، باید هر دوی آنها را داشته باشید. اگر فراموش کردید جواهرات را بردارید، حتما صندوقچه کنار یکی از کارگاه های بروک و سیندری را بررسی کنید، زیرا اقلام گم شده یا گم شده شما را جمع آوری می کند.

Vanaheim – باغ نائوتون

اولین گوهر پنهان Yggdrasil که به آن دسترسی خواهید داشت در Vanaheim است. شما ابتدا در یک کوئست داستانی اصلی از این قلمرو دیدن خواهید کرد، اما این جواهر را می‌توان پس از تکمیل تلاش پیدا کرد. هدایت به باغ نائوتوندرست در شرق دلتای رودخانه Mystic Gateway.

از فلش های sigil جدید برای انگورهای قرمز را بسوزانید که ورودی خرابه های باغ نائوتون را می پوشانند. هنگامی که انگورها از بین رفتند، وارد شوید تا صندوقچه طلایی حاوی جواهر را پیدا کنید.

گالری

اولین جواهر Yggdrasil در Vanaheim

آلفهایم – شن های ممنوعه

هنگامی که شانس ورود به دومین بخش شمالی Elven Wastes را پیدا کردید، می توانید این جواهر Yggdrasil را بگیرید. شما تنها پس از اولین بازدید خود از Vanaheim به این مکان دسترسی خواهید داشت. مطمئن شوید که شما با دو الف صحبت کن کمپ Vanaheim برای شروع یک جستجوی مربوط به پناهگاه الفهایم Alfheim.

این گوهر است داخل پناهگاه جن ها، درست در شرق باروز. در صندوقچه طلایی طبقه دوم حرم کوچک است. پس از گرفتن جواهر خود را برای مبارزه آماده کنید، زیرا در هنگام خروج توسط یک جن نورانی قدرتمند مورد حمله قرار خواهید گرفت.

گالری

محل جواهر Yggdrasil در Alfheim

میدگارد – پاروزنان

این جواهر از Yggdrasil را می توان قبل یا بعد از یکی از Alfheim برداشت، مشروط بر اینکه اولین جستجوی داستانی را در Vanaheim انجام داده باشید. به بخش شمالی Lac des Neuf بروید، در کنار مجسمه های پاروزنان. گوهر در صندوق طلایی دیگری است که زیر زمین است.

زنجیر غول پیکر را بکش درست در مقابل مجسمه های پاروزنان بنشینید تا مسیری را باز کنید و پلکانی مخفی را که زیر مجسمه ها می رود آشکار کنید. صندوقچه درست در پایین پله ها قرار دارد و از نزدیکترین دروازه عرفانی مستقیماً در سراسر اتاق قرار دارد.

گالری

محل جواهر Yggdrasil در Midgard

Svartalfheim – جزیره آلبریچ

شما نیاز خواهید داشت قطره های نیزه برای رسیدن به صندوقچه حاوی این گوهر Yggdrasil. خوشبختانه، شما در حال حاضر در Svartalfheim خواهید بود که شما نیزه را دریافت کنید. به جای اینکه مستقیماً به جستجوی داستان اصلی بعدی خود بروید، وارد Bounty Bay شوید و به سمت شمال بروید جزیره آلبریچ.

از نیزه Draupnir برای سفر به جزیره کوچک در شمال جزیره Lyngbakr استفاده کنید، سپس معمای چرخ آب را با استفاده از فلش های نیزه و sigil حل کنید. صندوق طلایی روی یک طاقچه، بالای چرخ آب می نشیند.

گالری

جواهر محل Yggdrasil در Svartalfheim

واناهیم – جنگل

این جواهر را فقط بعد از دومین سفر واجب شما به واناهیم می توانید پیدا کنید. داستان شما را برای جستجوی اصلی Creatures of Prophecy به اینجا بازمی گرداند. تکمیل کوئست مسیر جدیدی را به سمت شمال از کمپ اصلی باز می کند. هنگامی که Creatures of Prophecy کامل شد، هلکا را در تلاش جانبی جدید Scent of Survival دنبال کنید تا به جنگل برسید.

صندوقچه در نزدیکی ورودی جنگل Mystic Gateway قرار دارد و تنها زمانی می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید که قفل سد را در منطقه باز کنید. سپس می توانید به نقطه روی نقشه زیر بروید. یک سوراخ در زمین، در وسط یک پاکسازی بزرگ وجود خواهد داشت. بپرید تا آخرین جواهر Yggdrasil را در یک صندوق طلایی دیگر بیابید.

گالری

دومین جواهر Yggdrasil در Vanaheim

نحوه استفاده از سنگهای Yggdrasil

هنگامی که یک Gem Yggdrasil در اختیار دارید، به یکی از مغازه های Brok and Sindri بروید و از آنها درخواست ارتقا دهید. به تب Armor بروید تا Amulet of Yggdrasil را بیابید، سپس از جم ها برای باز کردن اسلات های افسون بیشتری استفاده کنید. بازی به شما اطلاع می‌دهد که چه زمانی یک ارتقاء طلسم در دسترس است، دقیقاً مانند اینکه چگونه همراهان اغلب برای شما معماها را حل می‌کنند.

اگر به دنبال موارد مفیدتر و اسرار پنهان هستید، حتماً راهنمای ما برای یافتن اشک های هل، سنگ قبرهای برسرکر، سوراخ های دراگر و موارد دیگر را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.