God of War Ragnarok با سریع ترین فروش در میان بازی های سونی رکورد می شکند


طبق اعلام رسمی سونی، God of War Ragnarok رکورد سریع ترین فروش را در بین بازی های پلی استیشن شخص اول تا به امروز به ثبت رسانده است.

در جدیدترین اخبار بازی، اعلام شد که God of War Ragnarok از 9 نوامبر تا 13 نوامبر (18 تا 22 نوامبر) 5.1 میلیون نسخه فروخته است. هیچ یک از بازی های ساخته شده توسط استودیوهای انحصاری پلی استیشن در هفته اول انتشار بیشتر از آن فروش نداشتند. سونی به استودیو سانتا مونیکا به خاطر موفقیت فوق العاده آخرین بازی God of War خود تبریک می گوید.

هرمان هالسترئیس استودیو جهانی پلی استیشن در توییتی نوشت: «از همه طرفداران پلی استیشن تشکر می کنیم که God of War Ragnarok را به پرفروش ترین بازی تاریخ استودیو پلی استیشن تبدیل کردید. این موفقیت باورنکردنی را به همه در استودیو سانتا مونیکا تبریک می‌گویم.”

God of War Ragnarok رکورد فروش افتتاحیه سری God of War و انحصاری های پلی استیشن را شکست

چند روز پیش فاش شد که God of War Ragnarok بزرگترین فروش افتتاحیه را در فرانچایز God of War در بریتانیا داشته است. فروش نسخه های فیزیکی بازی در هفته اول در انگلستان حتی بیشتر از فروش نسخه های فیزیکی Elden Ring و Modern Warfare 2 در همین بازار بود. اکنون می دانیم که این اثر عملکرد مالی درخشانی در ابعاد جهانی داشت.

بازی God of War 2018 در سه روز اول انتشار 3.1 میلیون نسخه فروخت و مجموع فروش آن اخیراً به 23 میلیون نسخه رسید. باید دید که چند سال بعد، کل فروش God of War Ragnarok توسط اریک ویلیامز چقدر هزینه خواهد داشت؟

یک گیمر به محصول استودیوی سانتا مونیکا سونی امتیاز 10 از 10 را در بررسی God of War Ragnarok داده است. محمد صادق تووری در این بررسی، God of War Ragnarok را “دنباله ای شایسته و تجربه ای ضروری برای طرفداران بازی های ویدئویی” نامید. قسمت جدید سری God of War برای بازیکنان پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس است.