God Of War Ragnarok (احتمالا) مانند بازی اول DLC دریافت نخواهد کردطرفداران God of War که امیدوارند Ragnarok DLC پس از عرضه را ببینند، احتمالاً خوش شانس نیستند. کارگردان بازی اریک ویلیامز گفت یه جورایی خنده دار که طرفداران نباید انتظار محتوای اضافی داشته باشند.

ویلیامز گفت: “نمی دانم، مرد، این بازی بزرگ است.” همانطور که توسط Eurogamer گزارش شده است. فکر می‌کنم همه چیزهایی را که در اختیار داشتیم گذاشتیم، بنابراین روی آن حساب نمی‌کنم.»

در حال پخش: کارگردان God of War Ragnarok بزرگترین لحظه ها را شکست می دهد

راگناروک است اضافه کردن چیزهای جدید در آینده، با این حال، به عنوان یک حالت عکس در کار است.

توسعه دهنده استودیو سانتا مونیکا ظاهراً استراتژی مشابهی را با Ragnarok و God of War 2018 در پیش گرفته است. این بازی پس از عرضه هیچ DLC دریافت نکرد و حالت عکس خودش پس از عرضه به بازار آمد.

کوری بارلوگ، کارگردان بازی 2018، ایده ای برای DLC God of War داشت که “بیش از حد جاه طلبانه” بود و هرگز محقق نشد.

در مورد آنچه استودیو سانتا مونیکا در حال حاضر روی آن کار می کند، این شرکت در حال حاضر چندین پروژه در دست اجرا دارد، هرچند هیچ کدام اعلام نشده است. ویلیامز به نوبه خود گفت که دوست دارد روزی روی بازی Castlevania کار کند.

GameSpot همچنین اخیراً با ویلیامز برای گفتگوی پر از اسپویلر در مورد Ragnarok آشنا شد – آن را در ویدیوی بالا تماشا کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.