Gears of War: E-Day حاوی جزئیات شگفت انگیزی است

پس از رونمایی از Gears of War: E-Day، استودیو کوالیشن ادعا کرد که این بازی دارای ویژگی‌های بصری غیرعادی خواهد بود.

پس از رونمایی Gears of War: E-Day، اخباری مبنی بر جهش فنی استودیوی The Coalition در نسخه جدید منتشر شد. عملکرد باورنکردنی در همان زمان با استفاده از موتور بازی Unreal Engine 5 توسط Coalition امکان پذیر شد اگرچه تریلر Gears of War هیچ یک از گیم پلی بازی را به نمایش نمی گذاشت، اما به طور کامل توسط Blur Studio با استفاده از دارایی های درون بازی رندر شد. چشمگیر به نظر می رسید

استودیو Coalition در جدیدترین بیانیه خود در وب سایت Xbox Wire در مورد جزئیات پیشرفت های فنی و گرافیکی Gears of War: E-Day صحبت کرد. مثال ها کیت راینر، مدیر هنری بازی آن را “100 برابر جزئیات بیشتر در محیط و شخصیت ها نسبت به Gears 5” می نامد. وی همچنین تایید کرد که این بازی شامل فناوری نورپردازی، ردیابی پرتو، بازتاب، سایه ها، نسل جدید تخریب محیط زیست، سیستم خشونت بالا و انیمیشن های جدید خواهد بود. راینر در این رابطه گفت:

نابودی شهر را در Gears of War: E-Day تماشا کنید

این ویژگی‌ها، Gears of War: E-Day را به تجربه‌ای بصری تبدیل می‌کنند که هیچ‌یک از آنها را نمی‌توان یک بار دیگر تولید کرد DNA Gears با تمام امکانات فناوری جدید بازی «همه شخصیت‌ها، محیط‌ها و انیمیشن‌های New Gears به ​​طور کامل در Unreal Engine 5 بازسازی شده‌اند و به ما این امکان را می‌دهند که دنیای Gears را با ظاهری روان و با جزئیات ارائه کنیم.» ”

مایکروسافت و استودیو ائتلاف تایید کردند که Gears of War: E-Day یک اسپین آف نخواهد بود. اگرچه این اثر 14 سال قبل از چاپ اول اتفاق می افتد، اما “آینده مجموعه را رقم خواهد زد.” این شرکت مدعی شد که داستان بازی کاملاً خطی خواهد بود.

بخوانید  نسخه PC بازی GTA: The Trilogy – The Definitive باید بهبود یابد

Gears of War: E-Day برای سری Xbox Xbox Series S و PC در دست ساخت هستند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر