Gears 6 پروژه بعدی Coalition Studio خواهد بود

بازی Bautista Gears 5

نظر کاربران یک گیمر در این مورد چیست؟ نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید. همچنین می توانید نقد و بررسی بازی Gears 5 را در یک گیمر مشاهده کنید.

Grab ادامه می دهد که The Coalition مدتی پیش توسعه یکی دیگر از بازی های خود را متوقف کرد (به غیر از پروژه کوچکتری که در چند سال گذشته در حال توسعه بوده است) که در مراحل اولیه توسعه بود. با این حال، هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه در دسترس نیست و مشخص نیست که آیا The Coalition پس از انتشار Gears 6 به توسعه این بازی‌های متوقف شده ادامه می‌دهد یا به طور کلی لغو شده‌اند.

دیروز، جف گراب، روزنامه نگار مشهور صنعت بازی که به نظر می رسد همیشه اطلاعات دقیقی از وضعیت پروژه های استودیو داخلی ایکس باکس دارد، در پادکست وب سایت Giant Bomb تایید کرد که استودیوی Coalition کار بر روی IP جدید خود را متوقف کرده است تا بر روی آن تمرکز کند. Gears 6. هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این بازی در دسترس نیست، اما Grub که قبلا اعلام کرده بود یک بازی جدید و IP با ابعاد کوچکتر در حال ساخت در این استودیو است، اکنون می گوید که تنظیمات اخیر مایکروسافت باعث شده تا روند توسعه این بازی کوچکتر شود. . که قرار بود تجربه ای متفاوت و منحصربفردتر از دیگر آثار این استودیو باشد تا تمرکز کامل روی سریال داشته باشد چرخ دنده هافعلا کنار بگذاریم

بر اساس جزئیات منتشر شده، مدیران این استودیو به این نتیجه رسیده اند که تجربه کار بر روی دموی گرافیکی تحسین شده The Matrix Awakens با اپیک گیمز کافی بوده تا سازندگان این تیم با موتور گرافیکی نسل بعدی آشنا شوند. Unreal Engine 5 و اکنون Gears 6 بر روی این ابزار گرافیکی ساخته شده است که تمرکز اصلی این استودیو قدرتمند است. اگرچه این پروژه به تازگی وارد مراحل اصلی توسعه شده است، اما به نظر نمی رسد Grub آن را منتشر کند یا حداقل در دو تا سه سال آینده آن را معرفی کند. این بازی همچنین قرار است از تمام ویژگی های گرافیکی و فناوری های مدرن Unreal Engine 5 برای نمایش گرافیکی در سطح دمو استفاده کند. ماتریس بودن، استفاده کردن

بخوانید  سبک مبارزه Brawler را در تریلر جدید Like a Dragon: Ishin نشان دهید

پس از انتشار شایعات مختلف در مورد پروژه جدید استودیوی The Coalition، اکنون جف گراب تایید کرد که Gears 6 اکنون به تمرکز اصلی استودیو تبدیل شده است.

بر اساس گزارش های جدید، قسمت ششم از سری بازی های تیراندازی Gears of War بازی جدیدی است که توسط استودیوی Coalition ساخته می شود.