Garfield Kart: Furious Racing برای رایانه شخصی رایگان استدر حال حاضر برای بلک فرایدی تخفیف‌های زیادی روی بازی‌ها وجود دارد، اما وقتی نوبت به امتیاز دادن به یک بازی جدید برای مجموعه‌تان می‌رسد، نمی‌توانید قیمت مطلقاً هیچ چیز را شکست دهید. در حال حاضر، بازی مسابقه کارتی مورد علاقه همه، Garfield Kart: Furious Racing، به صورت رایگان بر روی رایانه شخصی از طریق Fanatical در دسترس است.

در حالی که “مورد علاقه” ممکن است یک کلمه قوی در اینجا باشد، شما نمی توانید با قیمت ناموجود این پیشنهاد بحث کنید. اگر به دنبال سرگرم کردن کودکان خود هستید، دیدن گارفیلد در حال سوزاندن لاستیک در حالی که اودی، نرمال، جان، و دیگر شخصیت‌های نوار روزنامه را می‌سوزاند، فروش آسانی است. انتظار نداشته باشید که لیمن در لیست ظاهر شود، او به طور مرموزی ناپدید شده است. یادت باشه تو زیرزمین جون نگاه نکن.

فراتر از این تئوری وحشتناک طرفداران، گارفیلد کارت تقریباً یک بازی مسابقه ای استاندارد شما است که الهام گرفته از ماریو کارت است، زیرا در مدارها سرعت می گیرید و از قدرت بالا برای رسیدن به موقعیت قطبی استفاده می کنید. برای دریافت آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در خبرنامه Fanatical ثبت نام کنید، حساب Steam خود را پیوند دهید، و بازی متعلق به شماست. آن چنان آسان.

گیمرهای رایانه شخصی همچنین باید حتماً فروش های فراوان جمعه سیاه را که در حال حاضر ادامه دارد، مرور کنند. می‌توانید فروش پاییزی Steam را بررسی کنید، چند بسته بازی را فقط با 1 دلار در Fanatical بگیرید و صدها معامله را در فروش جمعه سیاه فروشگاه Epic Games مشاهده کنید.

سلب مسئولیت: GameSpot و Fanatical هر دو متعلق به Fandom هستند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.