GameSpot یک مجموعه جدید و هیجان انگیز از ویدیوها دارد و از این هفته شروع می شود

توسط GameSpot نقطه در یک برنامه خبری هفتگی است که در روزهای جمعه پخش می شود و در آن Tamoor Hussain سردبیر GameSpot و لوسی جیمز تهیه کننده ارشد درباره آخرین اخبار بازی صحبت می کنند. با در نظر گرفتن چرخه اخبار بسیار پویا و بی پایان صنعت عظیم بازی های ویدیویی، مطمئناً سرگرم کننده خواهد بود. این نمایش از 5 می شروع می شود و هر جمعه باز می گردد.

و این فقط GameSpot نیست. شرکت های خواهر ما در Fandom، Metacritic و Screen Junkies نیز نمایش های جدیدی را منتشر می کنند.

خانواده Fandom در مجموع هفت برنامه جدید راه اندازی می کند، از جمله پنج نمایش در ماه می، که هدف آن بررسی جنبه های مختلف بازی های ویدیویی و اینکه چرا ما آنها را بسیار دوست داریم، بررسی می کند.

شرحی ارائه نشده است

در همین حال، Screen Junkies نمایش جدیدی را با نام Honest Trailers Presents راه اندازی خواهد کرد. این شامل فرمت های جدیدی مانند بیوگرافی افراد مشهور، آهنگ های تم تلویزیونی و تبلیغات تجاری خواهد بود. مجموعه Honest Trailer Presents از 2 می آغاز می‌شود و قسمت‌های جدید هر ماه سه‌شنبه‌ها منتشر می‌شود.

در 3 می، GameSpot نمایش جدیدی را با عنوان راه اندازی خواهد کرد بدون HUD. این مجموعه که چهارشنبه‌ها پخش می‌شود، میزبانان GameSpot را نشان می‌دهد که راه‌های جدیدی را برای بازی‌های ویدیویی بررسی می‌کنند تا به آنها کمک کند هر بار احساس تازگی و تازگی داشته باشند.

هفته‌ای هیجان‌انگیز در GameSpot بود، زیرا ما مجموعه‌ای از نمایش‌های ویدیویی جدید را برای اطلاع‌رسانی، شادی و سرگرمی شما به نمایش خواهیم گذاشت، چه علاقه‌مند به نگاهی عمیق به تاریخچه سری Zelda باشید. می‌خواهید بدانید که فرنچایز Resident Evil چگونه نجات یافت، یا کنجکاو هستید که یک شمشیرزن واقعی درباره Star Wars Jedi: Survivor چه فکری می‌کند.

بخوانید  وجود سیستم نبرد هک اند اسلش در New Dragon Age Dreadwolf اطلاعات فاش شد

پنجمین نمایش جدید GameSpot است چگونه آن را نجات داد. این مجموعه توسط دیو کلاین، تهیه کننده ارشد GameSpot میزبانی می شود، و نشان می دهد که چگونه بازی های خاص فرنچایزها را از لبه پرتگاه عقب کشیده اند، یا در برخی موارد، چگونه به استودیوهای بازی کمک می کنند تا فعال و کار کنند. قسمت اول در تاریخ 7 می پخش می‌شود و با عنوان «چگونه رزیدنت اویل 4 رزیدنت اویل را نجات داد» نام دارد. قسمت های جدید یکشنبه ها پخش می شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

برای اطلاع از آخرین برنامه نویسی، مرتباً به GameSpot مراجعه کنید.

متاکریتیک در حال راه اندازی نمایشی به نام آزمایشگاه بررسی متاکریتیکال در کانال یوتیوب Fandom Entertainment. این نمایش شامل منتقدان و کارشناسان داده است که در مورد واکنش انتقادی به آخرین نسخه های سرگرمی صحبت می کنند، که با Fast X، The Little Mermaid، Spider-Man: Across the Spiderverse، و Indiana Jones and Dial of Destiny شروع می شود. این نمایش از ماه می شروع می شود و هر ماه 2 تا 3 قسمت خواهد داشت.

سریالی که شاید قبلاً می شناسید کارشناسان واکنش نشان می دهند، همچنین برمی گردد. در این نمایش، کارشناسان در زمینه خود با GameSpot در مورد اسلحه، شمشیر، خالکوبی و موارد دیگر صحبت می کنند تا ببینند بازی های ویدیویی چقدر به زندگی واقعی نزدیک هستند. این برنامه در تاریخ 4 مه پخش می شود و قسمت های جدید آن هر پنج شنبه پخش می شود.

بخوانید  واکنش جیمز کامرون به موفقیت آواتار 2: استریم کافی است

با نگاهی بیشتر به آینده در سال 2023، GameSpot نمایشی به نام راه اندازی خواهد کرد GameSpot Insider در طول T3. این مجموعه محدود نگاهی درونی به استودیوهای بازی سازی در سراسر جهان را در یک برنامه مستند به سبک نمایش می دهد که به آخرین موفقیت های بزرگ آنها می پردازد. نمایش دیگری در دست ساخت نام دارد چالش پذیرفته شدو این یک سری از چالش های بازی خارج از جعبه است که در آن ما سعی می کنیم کل تیم را وادار کنیم که ماریو را ترک کنند یا با یک کنترلر Guitar Hero، ماریو را شکست دهند.

یکی از این نمایش ها است قفسه کرت، که در آن کورت ایندوینا، تهیه کننده ارشد GameSpot، در حال بررسی عمیق تر در آخرین روند بازی های ویدیویی است. تأثیر بازی‌های ویدیویی بر فرهنگ گسترده‌تر را از طریق مجموعه‌ای از مقالات ویدیویی بررسی می‌کند. The Kurt Locker در 2 می شروع به کار می کند و قسمت های جدید هر هفته سه شنبه ها از طریق کانال YouTube GameSpot پخش می شود.

Domain.