Fortnite Dead Space Skin اکنون با ایزاک کلارک و چالش های انحصاری درون بازی در دسترس است.ممکن است تعطیلات تمام شده باشد، اما هنوز فصل لباس‌های جدید Gaming Legends در Fortnite است. فصل 4 با فاش شدن این موضوع آغاز شد که Doom Slayer و The Witcher، Geralt of Rivia، در قسمت نبرد پاس فصل 1 گنجانده خواهند شد، و اکنون ما همچنین مهندس فضایی بسیار آسیب دیده، ایزاک کلارک را داریم تا بازسازی این ماه نسخه اصلی را جشن بگیریم. بازی فضای مرده. با توجه به آنچه که او در این بازی‌ها می‌گذرد، سفر به جزیره فورتنایت برای ایزاک مانند یک تعطیلات آرامش‌بخش پس از قطع تمام اعضای Necromorph خواهد بود.

Isaac در بسته‌ای عرضه می‌شود که به جای V-Bucks، پول واقعی دارد – این یکی از معدود مجموعه‌های همکاری مانند این، و اولین بازی افسانه‌ها است. اما نگران نباشید، ارزش این بسته بسیار بزرگ است. با 12 دلار پوست ایزاک کلارک، دو پشتی واکنشی (از جمله RIG نمادین او که نشانگر سلامتی شما و مدل USG Ishimura را نشان می دهد)، یک کلنگ کاتر پلاسما، و مقداری V-Bucks برای اندازه گیری خوب دریافت می کنید.

کاتر همچنین دارای یک ویژگی کوچک مفید است: یک شکلک که می توانید از آن برای تجسم سلاح در گرماگرم نبرد استفاده کنید، حتی اگر کلنگ متفاوتی دارید، شبیه به شکلک های شمشیر جادویی دکتر استرنج یا از پنجه های ولورین.

اما ارزش این بسته فقط در خود لوازم آرایشی نیست. با خرید این پکیج نیز سود شما را به همراه خواهد داشت ماموریت های عجیب انتقالکه در مجموع 1500 V-Bucks برای تکمیل چند روز اهداف پاداش روزانه به شما اعطا می کند.

اگرچه Geralt of Rivia در Battle Pass فصل 1 فصل 4 گنجانده شده است، اما او هنوز در خود بازی موجود نیست. گرالت در اسلات پوستی “پاداش” این فصل است، به این معنی که ما باید در طول فصل بیشتر منتظر بمانیم تا او را از طریق ماموریت ها باز کنیم. شمارش معکوس آن نشان می‌دهد که می‌توانیم آن را تا دو هفته دیگر داشته باشیم، اما گاهی اوقات این ماموریت‌ها زودتر از زمانی که تایمر نشان می‌دهد قفل می‌شوند.

مجموعه پوسته‌های گیمینگ لجندز فورتنایت پس از اولین مورد، یعنی Borderlands’ Psycho Bandit که در سال 2019 عرضه شد، بسیار سنگین شده است. بیشتر آنها، مانند مجموعه‌های Street Fighter، Halo و Destiny، هنوز به صورت دوره‌ای در فروشگاه اقلام Fortnite ظاهر می‌شوند. اما لارا کرافت، مانند Geralt و Doom Slayer، در یک پاس نبرد نیز حضور داشت و برای فروش باز نخواهد گشت. Kratos and the Psycho Bandit در فروشگاه آیتم فروخته شده است میتوانست هر زمان که بخواهید برگردید، اما سال‌هاست که هیچکدام در دسترس نیستند.

به عنوان یک بسته نقره ای، ایزاک کلارک می تواند هر چند ماه یکبار در فروشگاه ظاهر شود – Epic این نوع بسته های کوئست V-Bucks را مرتباً در فروشگاه می چرخاند. اما این بسته‌های نقره‌ای به‌عنوان کارت‌های فیزیکی با کد نیز خرده‌فروشی می‌شوند، بنابراین ممکن است حتی پس از توقف خرید، این بسته را از ویترین فروشگاه‌های شخص ثالث یا فروشگاه‌های فیزیکی مانند Target یا Best Buy خریداری کنید. او را در فروشگاه اقلام Fortnite.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.