Fortnite Chapter 4 Season 3 Locations Chest و نحوه باز کردن آنها

Fortnite Chapter 4 Season 3: Wilds از راه رسید و Raptors، Optimus Prime و Ancient Ruins را به نبرد رویال آورد. در میان نواحی ویرانه‌های باستانی جدید در جزیره، می‌توانید درهای طاق را پیدا کنید که معمولاً صندوق‌های کمیاب را پشت آن‌ها پنهان می‌کنند. بر خلاف صندوقچه های قبلی، به جای نیاز به یک کلید ساده، باید یک پازل گاهی گیج کننده را حل کنید، که می تواند از سینه به سینه متفاوت باشد. در اینجا می توانید این صندوقچه های جدید و نحوه باز کردن قفل هر نوع را پیدا کنید.

مکان های طاق فورتنایت

قرمز برای گاوصندوق های کلاسیک عمومی است، آبی برای گاوصندوق های پازلی جدید است.
قرمز برای گاوصندوق های کلاسیک عمومی است، آبی برای گاوصندوق های پازلی جدید است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

با اضافه شدن گاوصندوق های جدید، دو نوع پراکنده در سراسر جزیره وجود دارد. در نقشه بالا، دایره های قرمز رنگ قفسه سینه های کلاسیک Wildcard را نشان می دهد که برای چند فصل وجود داشته است. دایره های آبی گاوصندوق های جدید پازل را نشان می دهند که راه حل های آن در زیر آمده است.

نحوه باز کردن قفل Fortnite Vaults در فصل 4 فصل 3

نوع اول دروازه ایثار است. این درهای طاق دود درخشانی از خود بیرون می‌دهند و از شما می‌خواهند که کالایی با ارزش بالا به آنها بدهید. برای باز کردن قفل این درب خزانه، باید یک مورد با کمیاب یا بالاتر اهدا کنید. دود درخشان نشان‌دهنده حداقل کمیاب بودن آن است، با دود آبی، بنفش و نارنجی، بسته به اینکه در مقابل کدام در طاق هستید. این بدان معناست که برای باز کردن گاوصندوق باید یک سلاح یا آیتم کمیاب، حماسی یا افسانه‌ای را رها کنید.

بخوانید  انتشار اولین تریلر فیلم The Son با بازی هیو جکمن، اثر جدید کارگردان The Father
طاق مجسمه از شما می خواهد که با مجسمه درست (سمت چپ) برای باز کردن آن تعامل داشته باشید.
طاق مجسمه از شما می خواهد که با مجسمه درست (سمت چپ) برای باز کردن آن تعامل داشته باشید.

نوع سوم دروازه کمی پیچیده تر است. این دروازه ها به منقل های شعله ور بنفش متصل هستند. در همان اتاق چندین منقل شعله ور وجود دارد که شما می توانید آنها را خاموش کنید. در داخل همان منطقه معبد، اتاق دیگری وجود خواهد داشت که دارای همان نوع پیکربندی جهنمی است، اما یکی از آنها قبلا خاموش شده است. باید به اتاق اصلی برگردید و شعله را در محل مربوط به اتاق دیگر خاموش کنید. پس از خاموش شدن شعله، در گاوصندوق باز می شود.

نوع دوم گاوصندوق دارای یک پازل مجسمه است. . این ساختمان‌ها معمولاً به صورت ساختمان‌های مستقل کوچک با یک در طاق و دو مجسمه در کناره‌های ساختمان ظاهر می‌شوند. برای باز کردن در، باید مجسمه درست را انتخاب کنید. درب طاق هیچ نکته ای را ارائه نمی دهد، و به نظر نمی رسد راه مطمئنی برای انتخاب صحیح وجود داشته باشد، اما انتخاب مجسمه اشتباه شما را به شکافی در بالای ساختمان تبدیل می کند. اگر اشتباه می کنید، به پایین برگردید و مجسمه دیگر را فعال کنید.

درهای بنفش Flame Vault شما را ملزم می کند که پس از یافتن اتاق دیگری شعله را خاموش کنید که راه حل را نشان می دهد.
درهای بنفش Flame Vault شما را ملزم می کند که پس از یافتن اتاق دیگری شعله را خاموش کنید که راه حل را نشان می دهد.

سه نوع مختلف از درهای طاق وجود دارد که در اطراف جزیره به عنوان بخشی از فصل 3 Fortnite Chapter 4: Wilds یافت شده است. هر نوع درب طاق راه حل معمایی خاص خود را دارد.

Gates of Sacrifice به یک آیتم کمیاب نیاز دارد.
Gates of Sacrifice به یک آیتم کمیاب نیاز دارد.

برای پوشش بیشتر Fortnite، راهنمای GameSpot را بررسی کنید که سلاح های جدید فصل 3 فصل 4 و همه تغییرات نقشه جدید را پوشش می دهد.