Fortnite Chapter 4 Season 2 Safe Locations

وقتی کارت کلید طاق را دریافت کردید، می‌توانید به خزانه نزدیک بروید، که حاوی طیف گسترده‌ای از اقلام درمانی، سلاح‌های سطح بالا و موارد دیگر است. اگر نمی توانید گاوصندوق را پیدا کنید، فقط کارت کلید را تجهیز کنید و بازی به شما می گوید کجا بروید. این معمولاً به این معنی است که شما یک فرصت عالی برای برداشتن نسخه جدید Mythic از Havoc Shotgun خواهید داشت، که سلاحی بسیار قدرتمند برای در اختیار داشتن است، به خصوص وقتی با تفنگ تهاجمی Havoc Suppressed Highcard جفت شود. در حال حاضر پس از شکست دادن رئیس snagged.

همه مکان‌های Vault در فصل 2 فورتنایت، فصل 4

تا کنون در مجموع چهار صندوق در فصل 2 پیدا کرده ایم دژ وحشیانه [1] واقع در منطقه برفی نقشه به سمت شمال. دیگری در واقع شده است تخته های شکسته [2] در بخش غربی نقشه که در آن همه چیز با تم پاییز است. محل سوم در محل جدید است MEGACity [3] POI در بخش جنوب شرقی نقشه که احتمالاً در این فصل زمان زیادی را صرف انجام مأموریت‌ها و موارد مشابه خواهید کرد.

مکان های خزانه
مکان های خزانه

چهارمین و آخرین گاوصندوقی که ما پیدا کردیم در آن قرار دارد جزیره غارت، که یک نقطه مورد علاقه است که در مکان های تصادفی روی نقشه تقسیم می شود و برای دسترسی به منطقه از شما می خواهد که از یک زیپ لاین استفاده کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، با این حال، این صندوق از این نظر منحصر به فرد است که شما باید از دو کلید معمولی برای باز کردن درب استفاده کنید، نه از کارت کلید طاق. همچنین به احتمال زیاد با بازیکنان دشمن غرق خواهد شد، زیرا غارت موجود در اینجا عالی است، بنابراین با تجهیزات نامناسب بدوید. همه چیز جدید فصل 4 فورتنایت را در اینجا ببینید.

برای باز کردن Vaults در فصل 2 فصل 4، شما باید یک کارت کلید Vault را در اختیار داشته باشید، به استثنای Loot Island، که فقط باید از دو کلید استاندارد استفاده کنید. کارت کلید Vault تنها پس از شکست دادن رئیس فصلی Highcard کاهش می یابد. در نزدیکی مکان‌های سینه که در زیر فهرست کرده‌ایم تولید می‌شود و تا زمانی که با سپرهای کامل و انبار مهمات مناسب آمده باشید، شکست نسبتا آسان است.

وقتی Highcard پایین می آید، Vault Keycard را از او بگیرید.
وقتی Highcard پایین می آید، Vault Keycard را از او بگیرید.

Fortnite مدتی است که صندوقچه‌هایی دارد، اما هر فصل مکان‌ها را تغییر می‌دهد و نحوه دریافت کارت‌های کلیدی مورد نیاز برای باز کردن آنها را تغییر می‌دهد. فصل 4 فصل 2 این کار را یک بار دیگر انجام داد، و از شما می‌خواست که یک رئیس را کنار بگذارید تا یک کارت کلید به دست آورید و آن غارت شیرین را به دست آورید. در اینجا تمام مکان های امن فصل 2 فصل 4 و نحوه باز کردن آنها آمده است.

نحوه باز کردن سینه ها در فصل 2 Fortnite Chapter 4

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.