Fortnite Chapter 4 Season 1 Battle Pass: تمام پوسته ها، شکلک ها و سایر لوازم آرایشی

همچنین چندین شخصیت اصلی Fortnite برای اولین بار حضور دارند، از جمله شخصیت دیگری در مجموعه ای از «دختران گوت» ساخته حماسی و پسری که به نظر می رسد واقعاً از موتورسیکلت های جدیدی که در این فصل به جزیره می آیند هیجان زده است. برای خلاصه کاملی از پوسته‌های این فصل، شکلک‌ها، بک بلینگ، کلنگ، مسیرها و موارد دیگر، اینجا را کلیک کنید.

فصل 1 Fortnite فصل 4 اینجاست، به این معنی که یک نبرد پاس جدید پر از بیش از 100 جایزه منتظر است تا حداکثر تا پایان فصل باز شود. نبرد پاس این فصل شامل برخی از ویژگی های درون بازی، یعنی چندین شخصیت اصلی شیک، و همچنین کراس اوورهای جدید بزرگ، این بار با قهرمانان دو بازی ویدیویی محبوب دیگر است. در اینجا ما تصاویری از هر آیتم نبرد پاس را به اشتراک می گذاریم تا بتوانید در حین بارگیری به روز رسانی، زمانی که از پلتفرم مورد علاقه خود دور هستید، آن را بررسی کنید، یا اینکه بتوانید قضاوت کنید که آیا ارزش V-Bucks شما را دارد یا خیر.

برای دوستداران داستان، Geno اولین نمایش مورد انتظار خود را انجام می دهد. ژنو یک رهبر واقعی نظم خیالی، شخصیتی است که پیامدهای داستانی مهمی را با خود به ارمغان می‌آورد، اگرچه هنوز نمی‌توانیم با اطمینان بگوییم که اینها چه هستند. IO و Seven مدت‌هاست که با هم در تضاد بوده‌اند، و با توجه به اینکه The Paradigm احتمالاً در آینده قابل پیش‌بینی از کار افتاده است، تیم Geno می‌تواند در حالی که دشمنانشان کوتاه‌نویس هستند، حمله کنند.

بخوانید  اولین پوستر از فصل دوم انیمه Hell's Paradise منتشر شد