Fortnite حتی بیشتر Metal Gear Solid، TMNT و Family Guy Skins اضافه می کندفصل 1 فورتنایت در حال پخش کامل است، اما از زمانی که در ماه دسامبر شروع شد، یک پوسته وجود دارد که هنوز نتوانسته ایم آن را امتحان کنیم: Solid Snake قهرمان Metal Gear Solid در اولین تریلر نمایش داده شده است و ما را در تریلر مسخره کرده است. صفحه فرود از آن زمان تاکنون امروز، فورتنایت بالاخره طعم اقدامات تاکتیکی جاسوسی را می چشد، اما مشخص شد که Snake به تنهایی نمی آید. نه تنها یکی از دوستان MGS به حزب ملحق شده است، بلکه دو همکاری دیگر نیز در شرف گسترش بزرگ هستند.

اول از همه، شریک مخفی کاری Snake، Raiden از Metal Gear Solid 2، پس از نمایش در یک ویدیوی تیزر برای ورود Snake، به زودی وارد فروشگاه آیتم خواهد شد. به گفته یکی از افشاگران اصلی Fortnite iFireMonkeyپوست Raiden با استایل ماسک جایگزین، کلنگ کاتانا با غلاف و پوسته اسلحه عرضه خواهد شد.

دو دیتامینر دیگر متمرکز بر فورتنایت نیز اطلاعات جالب دیگری را پیدا کردند که زیر رادار پنهان شده بودند. اول، HypeX شواهدی از پوسته های بیشتر برای Family Guy با ورود به بازی، که به عنوان یک همراه برای پیتر گریفین، که در پاس نبرد ظاهر می شود، خدمت می کند.

علاوه بر این، کاربر صفحه فرود خود را ارائه دهندبه عنوان “فصل در یک فصل” برای فصل 5 فصل 1. این به دنبال همکاری های مهم دیگری مانند جوجوتسو کایسن و دراگون بال خواهد بود که رویدادهای مشابهی با زمان محدود برگزار کردند.

صفحه فرود فرضی دارای Shredder است که نشان می‌دهد شرور نینجا برترین جایزه در این رویداد کوچک خواهد بود. Andredotuasset همچنین می گوید که رویداد TMNT خواهد بود در سه فاز صورت می گیردبا صفحه خردکن به عنوان پایان بازی.

بخوانید  گلوک: فرهنگ پاپ چگونه به ساخت محبوب‌ترین تپانچه جهان کمک کرد

بازی Fortnite اکنون برای Xbox Series X|S، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5، Nintendo Switch، رایانه شخصی و دستگاه های تلفن همراه در دسترس است.تحریریه مجله بازی یک گیمر