Forspoken Star از بررسی‌های «سخت‌آمیز» ناراحت نمی‌شود

جردن رامی در نقد Forspoken گیم اسپات نوشت: «این داستانی تا حد زیادی فراموش‌نشدنی را روایت می‌کند که ریسک‌های بزرگی را ایجاد می‌کند، اما دلیل قانع‌کننده‌ای ارائه نمی‌کند که چرا بازیکن باید به آن اهمیت دهد. اکشن-RPG لومینوس پروداکشنز زمانی لذت‌بخش است که به شما امکان می‌دهد پاهایتان را دراز کنید و به طرزی جادویی در منظره خارق‌العاده‌اش پرسه بزنید، اما نبرد درهم و برهم است و نوردهی منظم اغلب اکشن را متوقف می‌کند.»

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بالینسکا گفت: «کارهایی وجود دارد که همه ما انجام می‌دهیم که ممکن است ابروهای دیگران را برانگیزد لبه. من فکر می‌کنم مردم همیشه به چیزی که عادت به دیدن آن ندارند، پاسخ مثبت یا منفی می‌دهند و این کاملاً طبیعی است، زیرا ما این‌گونه تغییرات را تحریک می‌کنیم.»

برخلاف مطالب بازاریابی و میم های ویدونسک که به صورت آنلاین پخش شده است، شخصیت فری به طرز شگفت آوری نسبت به ماهیت او خام و دقیق است. در Forspoken، او ابتدا به خودش اهمیت می‌دهد و از این که چگونه آتیا از او انتظار دارد مسیحی باشد که برای خیر بزرگتر دست به قتل می‌زند، وحشت می‌کند.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

ثبت نام کنید یا وارد شوید

بالینسکا اضافه کرد که وقتی در مورد پروژه‌هایی صحبت می‌کند که به انجام آنها افتخار می‌کند، به خودش فکر می‌کند و فکر انجام یک بازی که در آن اساساً شخصیت اصلی است، او را ناله کرده است. بالینسکا می گوید: «هیچ وقت فکر نمی کردم که در طبقه پایین با پسر آرایشگر مادرم در حالی که موهایش را مرتب می کرد، بازی کنم. “اکنون فکر کردن به اینکه او می تواند این بازی را بپذیرد و مانند من بازی کند بسیار شگفت انگیز است. و من امیدوارم که این الهام بخش دیگر افراد باشد تا متوجه شوند که اگر به اندازه کافی سخت متعهد شوید، یک اتفاق واقعاً دیوانه کننده ممکن است رخ دهد. می رسد.”

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی