Forspoken – بهترین مهارت ها برای باز کردن قفل اول


در Forspoken، فری هالند با یک درخت مهارت شروع می کند، اما این تعداد به سرعت با پیشرفت خط داستانی اصلی افزایش می یابد. در پایان بازی، فری به بیش از 100 طلسم جادویی دسترسی خواهد داشت. برخی از آنها پس از ضربات داستانی بزرگ به شما داده می شود، اما بیشتر آنها را باید با مانا خریداری کنید یا از طریق اکتشاف، در دنیای آتیا پیدا کنید. ما اینجا هستیم تا به شما مشاوره بدهیم چه مهارت هایی را برای باز کردن قفل ابتدا در Forspoken نیاز دارید.

بهترین مهارت های غیرحرفه ای

به هر درخت مهارت در Forspoken یک نام داده شده است، اما برای جلوگیری از خراب شدن، ما به آنها با رنگ تعیین شده اشاره خواهیم کرد. درخت جادوی بنفش فری، درخت جادوی قرمز، درخت جادوی آبی و درخت جادوی سبز وجود دارد. در اینجا توصیه‌های ما برای انتخاب بهترین مهارت‌ها برای هر یک از درخت‌های مهارت پس از باز کردن قفل آنها وجود دارد. از اولین درخت مهارت فراتر نروید اگر می خواهید دیگران غافلگیر شوند

درخت مهارت جادوی بنفش فری

درخت مهارت جادویی زرشکی فری
درخت مهارت جادویی زرشکی فری

درخت مهارت جادوی بنفش فری بین گزینه های کوتاه برد، برد بلند، AoE و دفاعی متعادل است. این اولین درخت است، بنابراین می توانید ایده ای از سبک های مختلف سحر و جادو که بعداً ارتقاء داده می شود، داشته باشید. در اینجا جادوهایی هستند که باید هنگام گسترش بیش از مجموعه پایه به آنها توجه کنید:

 • چرخش: این مهارت با استفاده از تاک به همه دشمنان را در یک شعاع کوچک ضربه بزنید اطراف فری، و او او را برای درصد کمی از آسیبی که وارد می کند، شفا می دهد. Tendril از دشمنان اولیه بازی که دوست دارند شما را از هر طرف احاطه کنند مراقبت می کند – قفل کردن آنها می تواند آزاردهنده باشد، بنابراین به جای آن از Tendril استفاده کنید.
 • صفحه نمایش: این طلسم منفعل فری را با سنگ هایی احاطه کرده است که از آن در برابر حملات دشمن محافظت کنید. این صفحه نمایش برای بازیکنانی ایده آل است که به سختی می توانند خود را با مکانیک جاخالی دهند و در عین حال سعی می کنند همزمان حمله کنند.
 • شلیک پراکنده Lv. 3: Scatter Shot جریانی از سنگ‌ها را در یک خط مستقیم شلیک می‌کند، سپس پس از شارژ شدن، یک ضربه پرتاب شلیک می‌کند. این به راحتی است یکی از بهترین طلسم های حمله دور برد در بازی، بنابراین پیشنهاد می کنیم کمی پس انداز کنید تا بهترین نسخه را از همان ابتدا باز کنید. این کار باعث می شود که دشمنان پرنده و دشمنان کوچک و دور، حتی در برخوردهای اواخر بازی، سریع کار کنند.
 • Burst Shot Lv. 3: این را می توان بعد از سه مورد قبلی خریداری کرد، اما همچنان می خواهید در اسرع وقت آن را دریافت کنید. Burst Shot یک سنگ انفجاری را پرتاب می کند که در یک AoE بزرگ آسیب زیادی وارد می کند، بنابراین اساساً مخالف Scatter Shot. هر دو طلسم برای مدت کوتاهی گزینه‌های اصلی شما برای نبردهای دور و نزدیک خواهند بود.

درخت مهارت جادوی قرمز

درخت مهارت جادوی سرخ
درخت مهارت جادوی سرخ

درخت مهارت جادوی قرمز شامل مهارت‌های پیمایش مفید و همچنین جادوی مناسب حمله از فاصله نزدیک است. احتمالاً از این درخت برای اهداف تهاجمی و خارج از بهره برداری از نقاط ضعف دشمن استفاده نمی کنید، اما مهارت های بهتر آن به فری گزینه های حرکتی بسیار بهتری را در خارج از جنگ می دهد. در اینجا مهارت هایی وجود دارد که ابتدا باید یاد بگیرید:

 • برای بالا رفتن: اوج گرفتن یک مهارت پارکور است که به فری اجازه می دهد دو بار به کنار دیوار بپرید برای رسیدن به طاقچه های بالاتر، و زمانی که نمی خواهید راهی برای دور زدن مانع پیدا کنید بسیار مفید است – فقط مستقیم بدوید.
 • عجله: این یکی دیگر از توانایی‌های حرکتی است که در صورت فشار دادن دکمه‌ها در زمان مناسب، به فری هنگام دویدن سرعت می‌دهد. افزایش سرعت همچنین استقامت را با هر فشار بازیابی می کند و به آن اجازه می دهد برای همیشه دویدن بدون کمبود استقامت
 • کشیدن و انداختن: این مهارت، دشمنان دور را به سمت فری می کشد، و در یک لحظه آنها را در محدوده غوغا می آورد و در عین حال به طور خودکار به مجموعه مهارت های قرمز تغییر می کند. این حرکت را می توان صرف نظر از اینکه کدام مجموعه مهارت رنگی را مجهز کرده اید و آن را مورد استفاده قرار داد ترکیبات در Arc Slice کاملاً.
 • Arc Slice Lv. 3: ترکیب Drag and Drop با Arc Slice به هر دشمنی که به محدوده کشیده می شود آسیب جدی وارد می کند. هیچ حرکتی خنک کننده ندارد. سطح سوم Arc Slice یک موج شوک بزرگ را در یک دایره به دور فری می فرستد، مانند نسخه بسیار قوی تر Tendril.

درخت مهارت جادوی آبی

درخت مهارت جادوی آبی
درخت مهارت جادوی آبی

درخت مهارت آبی کمی ظرافت بیشتری را به گیم پلی می بخشد و علاقه مندان غیرفعال و افکت وضعیت مفید را اضافه می کند. حمله جادویی در اینجا اولویت ندارد، حتی اگر هنوز گزینه های محکمی در دسترس است. در اینجا مهارت های آبی وجود دارد که ابتدا باید قفل آن را باز کنید:

 • بالا و دور: این طلسم فری را بالا در هوا پرتاب می کند و فوراً منبع پرتابه های آب خود را دوباره پر می کند. این یک مهارت دیگر است، مانند کشیدن و رها کردن، که می تواند در هر زمان استفاده شود و به طور خودکار شما را به مجموعه حرکت جادوی آبی بازگرداند.
 • آلبا: این سحر و جادو پشتیبانی فری را در زره یخی که تا حد زیادی آسیب وارد شده را کاهش می دهد یک حمله غیرقابل انسداد یا سوراخ کننده Alb باید در شروع مبارزات سخت استفاده شود و سپس با یک حرکت پشتیبانی متفاوت جایگزین شود تا زمانی که نیاز به تنظیم مجدد زره یخی داشته باشید.
 • شناور: شناور بودن یک توانایی مرتبط با پارکور است که به فری اجازه می دهد کاهش سرعت سقوط از هر ارتفاعی. استقامت سنج شما تا زمانی که خالی نباشد در سقوط های سخت شما را می شکند، اما کوبیدن به زمین و از دست دادن تمام استقامت شما می تواند برای دشمنان نزدیک خطرناک باشد. Float اینجاست تا این مشکل را حل کند. با این حال، یافتن آن سخت است، زیرا در یک چشمه برکت در انتهای جنوبی ویسوریا قرار دارد.
 • مشتاق: Eagre یک طلسم پشتیبانی AoE است که یک مانع آب در اطراف فری ایجاد می کند فرستادن دشمنان به عقب. اگر قبلاً توسط دشمنان از هر طرف احاطه شده اید و نیاز به ایجاد فضایی دارید، این مهارت مناسب برای این کار است.

درخت مهارت جادوی سبز

درخت مهارت جادوی سبز
درخت مهارت جادوی سبز

درخت مهارت Green Magic ترکیبی عالی از سحر و جادو حمله و جادو پشتیبانی دارد و مسلماً بهترین درخت مهارت در کل است. جادوی سبز در بردهای میانی تا دور قدرتمند است، با استفاده از پرتابه های قفل شده برای حمله و حرکات پشتیبانی شگفت انگیز برای خارج کردن فری از نقاط تنگ. در اینجا مهارت هایی وجود دارد که باید ابتدا آنها را باز کنید:

 • قایم باشک: Hide and Seek یکی دیگر از قابلیت های تعویض رنگ مانند Drag and Drop یا Up and Away است. فری در حین شلیک پرتابه منحرف شدن پشت سر دشمن در عین حال، اگر به درستی زمان بندی شود، از تمام آسیب های احتمالی جلوگیری کنید. این مهارت همچنین هر بار که از آن استفاده می شود به طور خودکار به جادوی سبز تغییر می کند.
 • تصعید: این جادوی حمایتی فری را درمان کن با جذب نیروی حیاتی محیط اطراف. سابلیمیشن به مرور زمان او را به آرامی بهبود می‌بخشد و زمانی که آیتم‌های شفابخش در دنیای باز تمام شود، جایگزین خوبی است.
 • اجبار: محدودیت ایجاد می کند سه معدن شناور که اگر به دشمنان ضربه بزنند در AoE های عظیم منفجر می شوند. شعاع انفجار به قدری بزرگ است که گروه‌هایی از دشمنان که در کنار هم قرار گرفته‌اند هیچ شانسی برای جلوگیری از آسیب ندارند. شما همچنین می توانید با شلیک مین ها به صورت دستی آنها را فعال کنید.
 • Pulse Dart Lvl. 3: تقریباً تمام جادوهای حمله در این درخت قدرتمند است، اما Pulse Dart از همان ابتدا باز شده است. این حمله پرتوهای نوری را پرتاب می کند که به سمت هر دشمنی که توسط دارت جادوی سبز مورد اصابت قرار گرفته است حرکت می کند. این هدف گیری خودکار این چیزی است که Pulse Dart را بسیار خوب می کند، زیرا حتی لازم نیست مستقیماً به دشمنان نگاه کنید تا آسیب سنگینی وارد کنید.

Forspoken بیش از آنچه که می دانید با آن چه کار کنید، مانا به سمت شما پرتاب می کند، بنابراین در نهایت می توانید هر مهارت را در هر درخت مهارت خریداری کنید. اگر برای تکمیل چالش های جنگی، سیاه چال های پیچ و خم قفل شده، و ماموریت های جانبی انحرافی، از نقاط دیدنی روی نقشه بازدید کنید، حتی سریع تر باز می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، بررسی Forspoken ما را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.