Fornite Shockwave Hammer در کنار تفنگ تهاجمی انفجاری بدون طاق بازمی گردد

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

قطع كردن:

اگر می‌خواهید یکی دیگر از آیتم‌های جذاب فصل اول Fortnite Chapter 4 را به دست آورید، نحوه پیدا کردن گاردین شیلد جدید را بررسی کنید.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فصل 1 بازی Fortnite به طور گسترده ای توسط طرفداران به عنوان یکی از بهترین نسخه های بتل رویال مورد استقبال قرار گرفته است و بخشی از آن را می توان به مجموعه ای از آیتم های سرگرم کننده جدید آن نسبت داد. در میان این افزودنی‌های هیجان‌انگیز، چکش شاک‌ویو مبتنی بر تحرک است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در اطراف نقشه بپرند و به سمت اهداف ناآگاه حرکت کنند. Epic چند روز پیش پس از کشف یک اکسپلویت، چکش را به طور موقت غیرفعال کرد، اما از روز سه شنبه، 10 ژانویه، در کنار تفنگ تهاجمی انفجاری بدون طاق— بنابراین شما آزاد هستید که به همه سرگرمی های پرشور خود ادامه دهید. در مورد بازگشت تفنگ Burst Assault Rifle، در اینجا چیزی است که باید بدانید.

تفنگ Burst Assault Rifle را از کجا تهیه کنیم و چگونه کار می کند

ثبت نام کنید یا وارد شوید

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

تفنگ Burst Assault Rifle همان طور که از نامش پیداست، تفنگی انفجاری است که دقت بالایی در فاصله بین شلیک ها ارائه می دهد. از مهمات متوسط ​​استفاده می کند و وارد می شود مشترک (122 DPS)، غیر معمول (126 DPS)، غیر معمول (134 DPS)، Epic (142 DPS)و Legendary (146 DPS) موارد کمیاب مانند بیشتر سلاح‌های معمولی، تقریباً در هر جایی از جمله روی زمین، سینه‌ها و حتی هنگام ماهیگیری یافت می‌شود.