Fornite Shockwave Hammer در کنار تفنگ تهاجمی انفجاری بدون طاق بازمی گرددفصل 1 بازی Fortnite به طور گسترده ای توسط طرفداران به عنوان یکی از بهترین نسخه های بتل رویال مورد استقبال قرار گرفته است و بخشی از آن را می توان به مجموعه ای از آیتم های سرگرم کننده جدید آن نسبت داد. در میان این افزودنی‌های هیجان‌انگیز، چکش شاک‌ویو مبتنی بر تحرک است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در اطراف نقشه بپرند و به سمت اهداف ناآگاه حرکت کنند. Epic چند روز پیش پس از کشف یک اکسپلویت، چکش را به طور موقت غیرفعال کرد، اما از روز سه شنبه، 10 ژانویه، در کنار تفنگ تهاجمی انفجاری بدون طاق— بنابراین شما آزاد هستید که به همه سرگرمی های پرشور خود ادامه دهید. در مورد بازگشت تفنگ Burst Assault Rifle، در اینجا چیزی است که باید بدانید.

تفنگ Burst Assault Rifle را از کجا تهیه کنیم و چگونه کار می کند

تفنگ Burst Assault Rifle همان طور که از نامش پیداست، تفنگی انفجاری است که دقت بالایی در فاصله بین شلیک ها ارائه می دهد. از مهمات متوسط ​​استفاده می کند و وارد می شود مشترک (122 DPS)، غیر معمول (126 DPS)، غیر معمول (134 DPS)، Epic (142 DPS)و Legendary (146 DPS) موارد کمیاب مانند بیشتر سلاح‌های معمولی، تقریباً در هر جایی از جمله روی زمین، سینه‌ها و حتی هنگام ماهیگیری یافت می‌شود.

در حال پخش: Fortnite Chapter 4 A New Beginning Trailer

در حالی که یک گزینه عالی برای درگیری های میان برد است، تفنگ تهاجمی انفجاری معمولاً هنگام برخورد با دشمنان نزدیک یا در درگیری های بسیار دوربرد عملکرد خوبی ندارد. اگر بتوانید فاصله مناسب را برای استفاده حداکثری از دقت او پیدا کنید، آسیب بالای هدشات او می تواند برای حریفان شما ویرانگر باشد. فقط مطمئن شوید که چیزی مانند SMG یا تفنگ ساچمه ای را با خود حمل کنید، زیرا در فاصله نقطه خالی فشار داده می شود، زیرا ترکیدن از دست رفته از تفنگ نزدیک بسیار مجازات خواهد بود و احتمالاً منجر به مرگ غیرضروری می شود.

اگر می‌خواهید یکی دیگر از آیتم‌های جذاب فصل اول Fortnite Chapter 4 را به دست آورید، نحوه پیدا کردن گاردین شیلد جدید را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.