Flight Simulator 2020 Easter Egg عناوین قدیمی سیم کارت پرواز را در بازی قابل پخش می کندMicrosoft Flight Simulator آپدیت چهلمین سالگرد خود را در 11 نوامبر منتشر کرد و طرفداران مشتاق قبلاً یک تخم مرغ عید پاک جدید را کشف کرده اند که تاریخ طولانی این سری را جشن می گیرد – نسخه های شبیه سازی شده از چهار بازی اول این سری که می توانند مستقیماً در کابین مجازی شما بازی کنند. .

همانطور که توسط یوروگیمراولین بار تخم مرغ عید پاک را برداشتند Redditor HughesMDflyer4، که بازی های مخفی شده در کابین Diamond DA62 را پیدا کرد. تخم مرغ عید پاک با فشار دادن سوئیچ ELT فعال می شود، که سپس بازی ها را روی صفحه گارمین در کابین نمایش می دهد. بازیکنان می توانند بین Flight Simulator 1.0، 2.0، 3.0 و 4.0 با استفاده از دکمه های بالای صفحه جابجا شوند.

در حال پخش: Microsoft Flight Simulator نسخه 40th Anniversary – موجود در 11 نوامبر

هیچ محدودیتی برای بارگذاری این غذای کوچک در بازی وجود ندارد، به این معنی که می‌توانید در هر یک از برنامه‌های شبیه‌سازی پرواز یکپارچه‌سازی با هواپیما پرواز کنید، در حالی که با هواپیمای Flight Simulator 2020 خود نیز پرواز کنید. طرفداران قبلاً از تخم‌مرغ عید پاک برای انجام چالش‌هایی از این قبیل استفاده کرده‌اند. مانند هواپیماهایی که در همان فرودگاه فرود می آیند در هر دو بازی همزمان

به‌روزرسانی چهلمین سالگرد تعدادی دیگر از ویژگی‌های بسیار درخواستی را برای شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت به ارمغان آورد، از جمله هلیکوپترها و گلایدرها، که از سال 2006 در مجموعه سیم‌کارت ظاهر نشده‌اند. همچنین تعدادی هواپیمای تاریخی قابل توجه و همچنین ایرباس A310.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.