Five Nights At Freddy’s: Help Wanted 2 تریلر گیم پلی و تاریخ انتشار را فاش می کندسال بزرگی برای مجموعه پنج شب در فردی بود، پس از اینکه فیلم اقتباسی مورد انتظار سرانجام در سینماها وارد شد. این فرنچایز همچنین یک بازی دیگر را قبل از پایان سال دریافت خواهد کرد که دومین بازی از سری اسپین‌آف VR Help Wanted در تاریخ 14 دسامبر در دسترس خواهد بود.

بازی PS VR 2 بسط نسخه اصلی است و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا از نزدیک با رستوران‌های شبح‌آمیز سری بعد از ساعت کاری و انیمیشن‌های موجود در آن‌ها آشنا شوند. مانند بازی اول، Help Wanted 2 بازیکن را ملزم می کند تا بازی های کوچک موضوعی را در حالی که تلاش می کند زنده بماند، تکمیل کند.

در حال پخش: Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 – تریلر گیم پلی | بازی های PS VR2

در مقاله ای در مورد وبلاگ پلی استیشن، تهیه کننده اجرایی Ray McCaffrey درباره این عنوان و مینی گیم های آن توضیح بیشتری می دهد. Help Wanted 2 دارای شش دسته مینی بازی است: Backstage، Fazcade، Staff Only، Food Prep، Ticket Booth و Sister Location.

بله، بخشی از Help Wanted 2 دارای گیم‌پلی Sister Location ترجمه شده به VR است، به این معنی که بازیکنان می‌توانند با Circus Baby و گروه جدیدی از انیمیشن‌های خالی از سکنه در حین بازی در صحنه‌های کلاسیک FNAF ملاقات کنند.

مینی‌بازی‌هایی که به‌طور خاص برای Help Wanted 2 ساخته شده‌اند شامل کارهای پشت صحنه مانند رفع (و مهار) جاذبه‌های مخرب، کمک به Roxanne Wolf در آرایش و استایل‌سازی‌اش، یا سرو غذا برای مشتریان گرسنه است. این بازی همچنین شامل تعدادی جاذبه است که می‌توانید برای تست رانندگی از آن‌ها استفاده کنید، از جمله بازی‌های آرکید کلاسیک و همچنین بازی تیراندازی لاگ Captain Foxy’s Cowboy Adventure. Help Wanted 2 همچنین از ویژگی ردیابی چشم PS VR 2 در یک مینی بازی استفاده می کند که در آن می توانید تمام تلاش خود را برای فریب دادن فالگیر Mystic Hippo انجام دهید.

این دنباله زودتر از موعد مقرر در 14 دسامبر برای PS VR 2 منتشر خواهد شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

بخوانید  نمودار فروش هفتگی انگلستان: FIFA 23 می درخشد و رتبه اول را به خود اختصاص می دهد
Die sonett händedesinfektion sicher verwenden.