Fire Emblem Warriors: Three Hopes برای جمعه سیاه فقط 30 دلار استاگر آخرین بازی Fire Emblem Warriors را از دست دادید، خبرهای خوبی برای شما وجود دارد. با فروش کامل جمعه سیاه، اکشن-RPG تحسین شده به تازگی تخفیف دیگری دریافت کرده است. به آمازون، بازی منصفانه است 30 دلار برای نسخه فیزیکی اگر دیجیتال را ترجیح می دهید، می توانید یک کد با قیمت 35 دلار دریافت کنید.

Fire Emblem Warriors: Three Hopes، اسپین آف Fire Emblem: Three Houses، با دادن فرمان به بازیکنان بر شخصیت‌های آشنا که می‌توانند به تنهایی کل ارتش‌ها را نابود کنند، وارد کل قلمرو Musou می‌شود. قهرمانان سه خانه مانند ادلگارد، کلود و دیمیتری همگی استعدادهای منحصر به فردی در میدان جنگ دارند، سناریوهای متعددی برای بازی کردن وجود دارد، و حتی لایه‌ای از استراتژی وجود دارد که می‌توانید به نفع خود استفاده کنید، که به خوبی با ریشه‌های RPG تاکتیکی مرتبط است. مواد منبع

استفاده از مکانیک‌های سری Fire Emblem مانند مثلث سلاح، کلاس‌های کاراکتر، کرست‌ها و گردان‌ها به شما کمک می‌کند تا در برابر شانس‌های به ظاهر طاقت‌فرسا به پیروزی دست پیدا کنید. برای تبلیغات بیشتر، می‌توانید خلاصه بهترین معاملات جمعه سیاه نینتندو را که در حال حاضر موجود است، بررسی کنید.

کایل هیلیارد در بازی Fire Emblem در GameSpot نوشت: “Fire Emblem Warriors: Three Hopes از طریق هزاران دشمنی که استودیو تاکنون از طریق Fire Emblem: Three Houses محتوای الهام گرفته از Fire Emblem: Three Houses خود در بین ماموریت ها منتشر کرده است، شاید بیشترین فرصت های سرگرمی را در خارج از کمبوها ارائه دهد.” : بررسی سه امید. نتیجه یک تجربه سریع‌تر و جالب‌تر از بازی‌های قبلی Omega Force است، اما همچنان یک بازی Musou است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.