Fire Emblem Engage به تنها 20 دلار کاهش یافت

Fire Emblem Engage، یکی از بهترین بازی‌های Switch در سال 2023 – و بازی‌ای که به طور کلی سزاوار توجه بیشتری بود – اکنون با قیمتی عالی به فروش می‌رسد. در حالی که بازی‌های شخص اول نینتندو معمولاً مدت‌ها پس از عرضه ۶۰ دلار قیمت دارند و گاهی اوقات تا ۴۰ دلار مشخص می‌شوند، شما می‌توانید این RPG تاکتیکی سرگرم‌کننده را فقط با پرداخت هزینه انتخاب کنید. 20 دلار از والمارت

آتش نشان متعهد می شود
آتش نشان متعهد می شود

Fire Emblem Engage مانند دیگر بازی‌های این سری، کنترل ارتش کوچکی از شخصیت‌های منحصربه‌فرد را در دنیایی فانتزی به شما می‌دهد. این ورودی خاص در این سری مانند برجسته‌ترین بازی Fire Emblem قبلی است، زیرا می‌توانید شخصیت‌های خود را با قدرت قهرمانان بازی‌های قدیمی‌تر ادغام کنید. این مکانیک جدید “Engage” پیچ و تاب جالبی را در بازی استراتژی سنتی نوبتی ایجاد می‌کند و گزینه‌های جدیدی را در میدان جنگ باز می‌کند.

اگر می‌خواهید داستان را با عواقب واقعی خطاهای تاکتیکی تجربه کنید، حالت استاندارد – و خوشبختانه اختیاری – هم وجود دارد. یک نوبت را از دست بدهید و می‌توانید یک واحد را برای همیشه از دست بدهید، یک ضربه ویرانگر وقتی که زمان، تلاش و احساسات را صرف توسعه این شخصیت‌ها در طول یک کمپین که ده‌ها ساعت به طول می‌انجامد، می‌کنید. نکته مهم دیگر این Fire Emblem این است که گرفتار کارهای غیرضروری نمی شود، کاری که پیش از این در Switch، Three Houses، گاهی اوقات تجربه کرده بود.

برای معاملات بیشتر در مورد بازی های نینتندو، GameStop در حال حاضر یک خرید دو، یک فروش رایگان در بازی های دست دوم ارائه می دهد. و اگر به دنبال کنسول سوییچ دیگری هستید، Nintendo Switch Lite Special Edition با Animal Crossing: New Horizons با قیمت ۱۷۹ دلار به فروش می رسد.

بخوانید  Minecraft Legends Review - Tides Of War

تحریریه مجله بازی یک گیمر