Final Fantasy VII: Crisis Core Reunion و Remnant II به پلی استیشن پلاس بپیوندید – گزارش

طبق گزارش ها، Final Fantasy VII: Crisis Core Reunion و Remnant II به زودی همراه با چندین بازی دیگر به پلی استیشن پلاس خواهند پیوست. انتظار می رود این اعلامیه فردا 10 جولای انجام شود.

طبق گفته Dealabs، Crisis Core Reunion و Remnant II برای اعضای Premium و Extra در دسترس خواهند بود. علاوه بر این دو عنوان، Pathfinder: Wrath of the Righteous – Enhanced Edition، Mount & Blade II: Bannerlord، No More Heroes 3 و Travis Strikes Again: No More Heroes Complete Edition نیز در اختیار مشترکین Extra قرار خواهند گرفت.

Dealabs گفت که انتظار می رود یک بازی اضافی نیز وارد شود، اما نمی تواند تایید کند که چه چیزی است. با این حال، این رسانه حدس می‌زد که می‌تواند Remnant: From the Ashes باشد، زیرا این نسخه پیشین Remnant II است. Remnant: From the Ashes و Remnant II هر دو در نوامبر 2023 به Xbox Game Pass اضافه شدند، بنابراین جای تعجب نیست که هر دو بازی در نهایت به PlayStation Plus بیایند.

به نظر می‌رسد چند بازی دیگر به کاتالوگ اشتراک کلاسیک می‌آیند، اما Dealabs نمی‌تواند دقیقاً کدام یک را تأیید کند.

Dealabs سابقه خوبی در فاش کردن بازی‌هایی که برای پلی‌استیشن پلاس عرضه می‌شوند، و همچنین چند مورد دیگر درز پیدا کرده است، از جمله God of War Ragnarok برای رایانه‌های شخصی و نسخه بازسازی شده Until Dawn.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  بازی Every Destiny 2 Lightfall Exotic رونمایی شد