Final Fantasy 7 Rebirth – How to Get Bahamut Arisen Summon

وایورن انفجاری مورد علاقه همه بازگشته است فاینال فانتزی 7 تولد دوباره. هنگامی که به منطقه Cosmo Canyon رسیدید، باید بتوانید او را برای به دست آوردن موادش به چالش بکشید. در اینجا راهنمای ما در مورد چگونگی احضار باهاموت آریسن در Final Fantasy 7 Rebirth است.

چگونه می توان احضار Bahamut Arisen را در Final Fantasy 7 Rebirth دریافت کرد

گروه شما در طول فصل 10: Watcher of the Vale به منطقه Cosmo Canyon می رسد. به محض ورود، رویارویی Bahamut Arisen در Combat Simulator در دسترس قرار می گیرد. با این حال، ما فکر می کنیم که بهتر است ابتدا آن را با تجزیه و تحلیل کریستال های آن در منطقه ضعیف کنیم.

محل قرارگیری اولین کریستال و دنباله دکمه

احضار Bahamut Arisen در Final Fantasy 7 Rebirth دارای سه کریستال است که می توانید به هر ترتیبی آنها را فعال کنید. با این حال، با توجه به موقعیت مکانی آنها، ما تصمیم گرفته ایم راهنمای خود را به روشی خاص سازماندهی کنیم.

کریستال اول کاملا نزدیک به حمام های باستانی و یکی از برج های Remnawave است. هنگام سوار شدن به Chocobo باید از Gliding Range بر روی یک تپه کوچک استفاده کنید و به پرنده اجازه دهید تا روی طاقچه جلوی ورودی غار بپرد. دنباله دکمه برای این یکی است: مربع-مثل-مربع-مثلث-مربع-دایره-مربع-دایره.

آلبوم عکس

محل اولین کریستال (سمت چپ) و دنباله دکمه (راست).

مکان کریستال دوم و دنباله دکمه

کریستال دوم در شمال دور منطقه Cosmo Canyon یافت می شود. یک برج Remnawave در آنجا وجود دارد و در آن سوی آن باید تونلی را ببینید که به این زیارتگاه منتهی می شود. دنباله دکمه ها عبارتند از: دایره-مثلث-انتظار-XX-انتظار-دایره-مثلث-انتظار-XX.

بخوانید  Fallout 76 Celebrating 5th Anniversary With Free Stuff And More

آلبوم عکس

محل کریستال دوم (چپ) و دنباله دکمه (راست).

محل کریستال سوم و دنباله دکمه

امامزاده سوم در قسمت جنوبی منطقه است. ایده رسیدن به برج Remnawave در خرابه های باستانی است که با بلند شدن توسط جریان هوا از پنکه بزرگ انجام می شود. همچنین می توانید از محدوده گلایدینگ که در بالاترین نقطه فلات به سمت جنوب شرقی قرار دارد استفاده کنید.

از برج Remnawave، مسیر را به سمت یک غار حاوی کریستال دنبال کنید. دنباله دکمه در اینجا این است: X-wait-Square-Triangle-XX-wait-Square-Triangle-X.

آلبوم عکس

محل کریستال سوم (چپ) و دنباله دکمه (راست).

مبارزه با رئیس باهاموت آریسن

توانایی های باهاموت آریسن باعث می شود ذرات بنفش شناور شوند و به اعضای حزب شما بچسبند. پس از چند ثانیه، آنها منفجر می شوند و خسارت زیادی ایجاد می کنند. همچنین باید مراقب حملاتی مانند Flame Breath، Laser Raze و Umbral Bombardment باشید. به همین ترتیب، اگر بتوانید بال های آن را فلج کنید، حملات غوغا مانند Soaring Slash و Whirlwind Slash لغو می شوند.

پیشنهاد می کنیم تا حد امکان از مهارت ها و توانایی های هم افزایی استفاده کنید. در واقع آنها خود ذرات را از بین می برند و در عین حال به رئیس فشار وارد می کنند و باعث می شوند که با سرعت بیشتری حرکت کند.

مهارت های هم افزایی و توانایی های هم افزایی باید تا حد امکان برای اعمال فشار بر باهاموت آریسن استفاده شوند.
مهارت های هم افزایی و توانایی های هم افزایی باید تا حد امکان برای اعمال فشار بر باهاموت آریسن استفاده شوند.

توانایی های باهاموت هنگام احضار به وجود می آید

هنگامی که باهاموت آریسن شکست خورد، باید بتوانید تجهیزات احضار او را تجهیز کنید و از توانایی های او استفاده کنید:

  • هزینه احضار: 2 ATB پس از شارژ کامل دستگاه احضار سنج.
  • بمباران Umbral – شلیک یک سری از گوی های جادویی که در اثر ضربه امواج شوک می فرستند. هزینه 2 ATB
  • Infernal Rush – یک حمله ترکیبی را به یک هدف راه اندازی کنید. هزینه 2 ATB
  • Ultimate: Gigaflare – وارد کردن مقدار زیادی آسیب جادویی غیر عنصری.
بخوانید  کارت گرافیک RTX 4080 16 GB در 3DMark تا ۶۲ درصد سریع‌تر از RTX 3080
Gigaflare باهاموت آریسن یک منظره دیدنی است.
Gigaflare باهاموت آریسن یک منظره دیدنی است.

همانطور که می بینید، استفاده از احضار Bahamut Arisen بازی Final Fantasy 7 Rebirth عمدتاً به دلیل هزینه ها (یعنی توانایی های احضار و بازیگری) دشوار است. با این حال، او مشت می زند، زیرا حتی حملات غوغاهای منظم او سریع و سخت هستند. در هر صورت، شما می توانید در مورد دیگر موجودیت های قدرتمند در ما بیاموزید همه راهنماهای دنده را احضار می کنند.

در Final Fantasy 7 Rebirth یک ماجراجویی بزرگ در انتظار شماست. ما در FF7 Rebirth تمام نکات و استراتژی ها را برای شما داریم هاب راهنما.